• ЩО ТАКЕ АВК І ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЬ

 

Асоціація велосипедистів Києва (АВК) – громадська організація, робота якої спрямована на розвиток комфортного та безпечного Києва та на збільшення велосипедних поїздок містом.

Заснована як громадська ініціатива в 2004 році, а зареєстрована як організація – в 2007 році.

АВК – членська організація, до якої можна приєднатися і таким чином сприяти посиленню впливу Асоціації та велосипедного ком’юніті на розбудову грамотної інфраструктури та лобіювання принципів сталої мобільності в місті.  Члени АВК об’єднані спільними цінностями та ідеєю комфортного Києва. І що більше нас є, то легше нам просувати інфраструктурні вимоги загалом і велосипедні зокрема.

zahalni_zbory_AVK_2017

Усі Члени АВК можуть впливати на роботу Асоціації, беруть участь у прийнятті важливих для організації рішень на щорічних Загальних Зборах, можуть відвідувати всі зустрічі та сесії, пропонувати свої ідеї та долучатись до проектів та подій АВК.

Важливою перевагою членства та волонтерства в Асоціації велосипедистів Києва є можливість отримати за потреби рекомендаційний лист, котрий засвідчує Вашу належність до громадської організації. Цей факт часто є конкурентною перевагою у Вашому CV та поданні на різноманітні програми, гранти тощо. Лист надається за вимогою.

34 члени і волонтери АВК
  • ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ ЗРОБИТИ КИЇВ ВЕЛОСИПЕДНИМ 

17 травня і 3 червня відбудеться весняний Підрахунок велосипедистів – унікальне дослідження, яке АВК проводить четвертий рік поспіль.

Запрошуємо волонтерів рахувати велосипедистів, які проїжджають через перехрестя – нам потрібна допомога на понад 20 перехрестях Києва! Щоб стати волонтером, заповніть цю форму, будь ласка.

Pidrahunok Volontery_May 2017_site 720x480
інші цікаві матеріали

Цього року Асоціація велосипедистів Києва бере участь у 10-му міжнародному архітектурному фестивалі CANactions, який відбудеться 2-3 червня в Мистецькому Арсеналі. Тема ювілейного фестивалю – ЦІННОСТІ. Мета

У Міністерстві інфраструктури України підтримали пропозиції до Транспортної стратегії України 2030, розроблені Українською велосипедною мережею за участю Асоціації велосипедистів Києва. 22 травня 2017 року в Міністерство

Асоціація велосипедистів Києва вітає плани мерії збільшити кількість користувачів велотранспорту у 20 разів за 8 років, але звертає увагу, що за умови саботажу розвитку велосипедної інфраструктури