• ЩО ТАКЕ АВК І ЧИМ МИ ЗАЙМАЄМОСЬ

 

Асоціація велосипедистів Києва (АВК) – громадська організація, робота якої спрямована на розвиток комфортного та безпечного Києва та на збільшення велосипедних поїздок містом.

Заснована як громадська ініціатива в 2004 році, а зареєстрована як організація – в 2007 році.

АВК – членська організація, до якої можна приєднатися і таким чином сприяти посиленню впливу Асоціації та велосипедного ком’юніті на розбудову грамотної інфраструктури та лобіювання принципів сталої мобільності в місті.  Члени АВК об’єднані спільними цінностями та ідеєю комфортного Києва. І що більше нас є, то легше нам просувати інфраструктурні вимоги загалом і велосипедні зокрема.

zahalni_zbory_AVK_2017

Усі Члени АВК можуть впливати на роботу Асоціації, беруть участь у прийнятті важливих для організації рішень на щорічних Загальних Зборах, можуть відвідувати всі зустрічі та сесії, пропонувати свої ідеї та долучатись до проектів та подій АВК.

Важливою перевагою членства та волонтерства в Асоціації велосипедистів Києва є можливість отримати за потреби рекомендаційний лист, котрий засвідчує Вашу належність до громадської організації. Цей факт часто є конкурентною перевагою у Вашому CV та поданні на різноманітні програми, гранти тощо. Лист надається за вимогою.

34 члени і волонтери АВК
  • ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ ЗРОБИТИ КИЇВ ВЕЛОСИПЕДНИМ 

17 травня і 3 червня відбудеться весняний Підрахунок велосипедистів – унікальне дослідження, яке АВК проводить четвертий рік поспіль.

Запрошуємо волонтерів рахувати велосипедистів, які проїжджають через перехрестя – нам потрібна допомога на понад 20 перехрестях Києва! Щоб стати волонтером, заповніть цю форму, будь ласка.

Pidrahunok Volontery_May 2017_site 720x480
інші цікаві матеріали

Асоціація велосипедистів Києва є об’єднавчою організацією для великих міст України згідно з результатами дослідження аналітичного центру CEDOS. Дослідження мережі взаємодії міських ініціатив та організацій у

Iрина Бондаренко, членкиня Ради Української велосипедної мережі Щастя не в тому, щоб мати гроші або речі, це всі знають. Коли Лео Борманс почав писати Світову

Напередодні 200-го дня народження велосипеда 11 червня 2017 року в Нідерландах відбулися загальні збори членів Європейської федерації велосипедистів. У них взяла участь Асоціація велосипедистів Києва.