ЯК ВИ МОЖЕТЕ ДОПОМОГТИ ЗРОБИТИ УКРАЇНУ ВЕЛОСИПЕДНОЮ

 

Ми запрошуємо долучитися до нашої дружньої спільноти найкрутіших у світі волонтерів! 🙂 Разом ми наближатимемо до реальності мрію про комфортні та безпечні місто для людей.

Участь у наших подіях дає волонтерам можливості для розвитку та здобуття нового досвіду за такими напрямками:

  • менеджмент проектів та лідерство (організація заходів та координація напрямків)
  • навички комунікації та нетворкінгу (презентація діяльності, спілкування з відвідувачами подій)
  • навички копірайтингу, створення відеоконтенту та роботи з WordPress (написання статей та новин, відеозйомка на сайт та на інші інформаційні ресурси)
  • мовна практика (переклади текстів)

Що роблять волонтери:

  • посилюють своєю допомогою проекти організації
  • є співорганізаторами (підготовка, реквізит, логістика) та представниками організації під час подій
  • беруть участь у зустрічах активістів – Веловівторках – на навколовелосипедні теми (а також за бажанням можуть самі їх проводити)
  • є частиною велоспільноти, можуть долучатися до велосипедних подій міста та пропонувати власні
  • першими дізнаються про круті можливості, програми обмінів, тренінги організацій-партнерів, табори та масштабні проекти
  • отримують рекомендаційний лист про волонтерство в громадській організації, що може бути вагомою перевагою у вашому CV під час пошуку нових кар’єрних можливостей, українських та міжнародних освітніх програм.
34

 

Наші можливості для вас

 

1. переклади, PR та журналістика:

– проект ‘U-Cycle в обличчях’ – натхненні історії про представників велоспільноти (статті або відео інтерв’ю)

– інтерв’ю з членами та волонтерами, велотренерами

– репортажі з подій

– переклади статей

2. проекти:

 

2.1. Велошкола

стати велотренером навчального сезону 2020

2.2. Підрахунок велосипедистів

– (спів) координація дослідження

2.3. Велопарад дівчат 

– часткова координація події (за напрямками)

3. тренінги, воркшопи та неформальні зустрічі:

 

– нетворкінг-вечірки для активістів

– U-Cycle MeetUps

– зустрічі з веломандрівниками #КрутиПедаліКиїв

 

Щоб долучитися до спільноти волонтерів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), заповнюйте форму, і ми обов’язково будемо на зв’язку!

Маєте питання? Звертайтеся до координаторки волонтерів Марії Шененко

maria@avk.org.ua

050 3571744

093 8086341

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine

Місія U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — покращувати життя та об’єднувати людей у містах і громадах, просуваючи велосипед як безпечний зручний транспорт.

До нашої організації можна також приєднатися як Член або Друг. Таким чином ви сприяєте посиленню впливу велосипедного спільноти на розбудову грамотної інфраструктури та адвокації принципів сталої мобільності в місті.

Членство — не обов’язкова, а добровільна умова для того, аби брати участь у наших заходах як волонтер. Але ми будемо раді, якщо спільнота U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») буде зростати та розвиватися завдяки новим прихильникам. Стати членом або другом можна, заповнивши коротку анкету.

Члени об’єднані спільними цінностями та ідеєю комфортних міст України. І що більше нас є, то легше нам просувати інфраструктурні вимоги загалом і велосипедні зокрема. Усі члени U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») можуть впливати на роботу організації, брати участь у прийнятті важливих для організації рішень на щорічних Загальних Зборах, можуть відвідувати всі зустрічі та сесії, пропонувати свої ідеї та приєднуватись до наших проектів та подій.

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші