З 2012 року ми працювали над створенням української частини європейської туристичної веломережі EuroVelo. Розроблено концепцію пролягання маршруту EuroVelo-4 від кордону з Польщею до Києва, отримано листи підтримки від шести обласних адміністрацій, а також домовлено про співпрацю з  велосипедними організаціями в регіонах, через які пройде цей маршрут. У 2013-2015 ми здійснили кілька велоекспедицій за маршрутом Євровело.

Також у 2015 ми долучилися до проекту єдиного велопішохідного маршруту із заходу на схід України «Вишиваний шлях». Наші активісти допомогли розробити нитку маршруту і проїхати його.

інші цікаві матеріали

Велосипедна спільнота України обурена рішенням Міністерства інфраструктури України про заборону перевезення велосипедів у поїздах Інтерсіті та Інтерсіті+. Результати громадських обговорень проігноровані. Перевезення неможливе Оновлені Правила перевезення

 Учасник велопробігу «Чумацький Шлях» Максим Семак, який подолав разом з іншими 10 000 км Північною Америкою за 100 днів, розповів лайфхаки успішного вибору велосипеда для подорожі.

У Києві 7 липня розпочався велосипедний промотур, який проїде українською ділянкою майбутнього туристичного веломаршруту Євровело-4 і завершиться в Кракові (Польща). Промотур проїде через шість областей