З 2012 АВК працює над створенням української частини європейської туристичної веломережі EuroVelo. Розроблено концепцію пролягання маршруту EuroVelo-4 від кордону з Польщею до Києва, отримано листи підтримки від шести обласних адміністрацій, а також домовлено про співпрацю з  елосипедними організаціями в регіонах, через які пройде цей маршрут. У 2013-2015 АВК здійснила кілька велоекспедицій за маршрутом Євровело.

Також у 2015 ми долучилися до проекту єдиного велопішохідного маршруту із заходу на схід України “Вишиваний шлях”. Наші активісти допомогли розробити нитку маршруту і проїхати його.

інші цікаві матеріали

 Учасник велопробігу «Чумацький Шлях» Максим Семак, який подолав разом з іншими 10 000 км Північною Америкою за 100 днів, розповів лайфхаки успішного вибору велосипеда для подорожі.

У Києві 7 липня розпочався велосипедний промотур, який проїде українською ділянкою майбутнього туристичного веломаршруту Євровело-4 і завершиться в Кракові (Польща). Промотур проїде через шість областей

У День Конституції, 28 червня, Асоціація велосипедистів Києва провела святкові велоекскурсії для киян і веломандрівників “Туру Вишиваним Шляхом 2017”, які фінішували в столиці України. Велоекскурсії