На цій сторінці Ви знайдете інформацію про конкретних людей, які регулярно працюють над досягненням цілей Асоціації велосипедистів Києва.

Ознайомтеся з загальною структурою та функціями управлінських органів АВК.

Рада Асоціації велосипедистів Києва

Богдан Лепявко

Голова ради 2015-2016, переобрано в 2017 і 2018 році

У 2011 закінчив радіофізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, зараз працює над написанням кандидатської дисертації в галузі фізики плазми. Також має великий досвід в сфері ІТ.

Приєднався до АВК у 2014 році. Волонтер та велотренер Асоціації. У 2015 році, будучи членом Ради, був куратором та організатором програми “Велошкола”, допомагав з організацією заходів АВК, представляв Асоціацію на тематичних зустрічах, брав участь у стратегічному плануванні роботи Асоціації.

У сферу діяльності Богдана входить створення волонтерської програми, налагоджування контактів з іншими громадськими організаціями та ініціативами, що працюють у сфері популяризації велосипеду, безпеки руху та містобудування. Також він працює над організацію велонавчань та велоекскурсій від АВК.

Богдан в проекті “АВК в обличчях”

Євген Гончаренко

Член Ради з 2015 року, переобрано в 2018 році

Член АВК з 2014 року. У перший свій рік членства брав участь у підрахунку велосипедистів та розробці веломаршрутів у Голосієві. На другий рік став велотренером – проводив велонавчання та велоекскурсії.

Як член Ради хоче зосередитись на розвитку велоспільноти:
– збільшення кількості членів Асоціації та волонтерів
– розширення програми велонавчання для збільшення кількості велолюбителів
– розробка туристичних веломаршрутів.

Останні кілька років працює діджитал-маркетологом і консультував Асоціацію з просування сайту.

Євген в проекті “АВК в обличчях”

 

Дарина Пирогова

Член Ради 2014-2016, у 2017 році переобрано в Раду

Закінчила Києво-Могилянську академію, магістр соціології, 2 роки займалася у Докторській школі, працювала над дослідницьким проектом про дауншифтинг.

Із 2011 року і до сьогодні працює у Київському міжнародному інституті соціології координатором проектів. Займаєся організацією, створенням дизайну, плануванням та реалізацією соціологічних досліджень. Тематика – медіа, культура, здоров’я, гуманітарна сфера та соціальний захист.

Із 2014 рокупочала активно їздити велосипедом на роботу і стала спочатку волонтеркою, а потім і членом Асоціації велосипедистів Києва. Брала участь у підрахунку велосипедистів, плануванні велоінфраструктури Києва, Велофорумі у Львові та інших заходах АВК.

Серед напрямів діяльності АВК Дарині близька, з одного боку, аналітична і дослідницька робота (практики інших країн і міст, підрахунок, вироблення evidence-based підходу), а з іншого – робота комунікативна. “Моєю амбітною, але надзвичайно актуальною на сьогоднішній день метою, є консолідація велоспільноти Києва навколо реалізації велоконцепції“, – каже Дарина.

Дарина в проекті “АВК в обличчях”

Максим Козуб

член Ради АВК з 2017 року

Kozub

Активний міський велосипедист і член АВК з липня 2016 року. Перекладач. Учасник бойових дій.

Був доповідачем на конференції “Велофорум 2016” (доповідь “Велосипед на дорозі — Україна і світ” у секції “Правові аспекти велосипедного руху”), підтримував конференцію як волонтер-перекладач. Також брав участь як волонтер у роботі велоточки АВК на веловиставках Velobike 2017 та Bike Expo 2017, “Живої бібліотеки” на фестивалі Docudays UA, у перекладі та редагуванні англомовних новин АВК, в організації однієї з зустрічей #КрутиПедаліКиїв, у підготовці до акції “30 днів на велосипеді”, у зйомках телесюжету про безпеку велосипедистів та проблеми велоінфраструктури в Києві.

У Раді займатимусь у першу чергу такими питаннями:

  • залучення нових активних членів, зокрема, через розширення зв’язків з туристичними, ветеранськими та іншими колами велоспільноти, з якими маю широкі контакти;
  • аналіз та підготовка проектів документів з розвитку велоінфраструктури та відповідної нормативно-правової бази, а також стратегічних документів самої АВК, зокрема, з використанням навичок аналітичної обробки інформації з різних джерел, а також свого минулого правничого досвіду;
  • залучення зовнішньої фінансової та нефінансової підтримки для АВК, зокрема, через розширення співпраці зі ЗМІ.

Олександр Ружицький

Член Ради АВК з 2018 року

Адвокат на велосипеді 😊 Я є членом АВК з 2015 року, спершу їздив велосипедом на роботу сам і про це знімало відеосюжет ТСН, пізніше почав «велосипедизувати» юридичну компанію Everlegal, у якій я працюю. Ми встановили спершу велопарковку, пізніше закупили перші корпоративні велосипеди, а ще пізніше переїхали у новий офіс, оновили корпоративні велосипеди, встановили душ та врешті виграли конкурс «Велопрацедавець року» (2017).

У Раді АВК маю намір розвивати корпоративний сектор, клуб велобізнесу. На прикладі Everlegal хочу спонукати інші компанії створювати комфортні велоумови в компаніях, що, сподіваюсь, призведе до збільшення кількості активних велосипедистів у місті і покращення велоінфраструктури.

Персонал

Анастасія Макаренко

директорка Асоціації велосипедистів Києва з 2017 року

 

До команди АВК приєдналася навесні 2014 року як координаторка по роботі з партнерами. Також відразу запустила новий напрямок “Велоточка” – участь АВК у різних міських фестивалях з метою промоції велокультури серед людей, які ще не їздять на велосипеді.

Крім того, займалася програмою bike-friendly, брала участь у всеукраїнському турі “Енергонезалежність – наша спільна справа” для поширення практики “Велоточка АВК” для 8-ми міст України; учасниця Байккемпу, участь в організації “Велофорум 2015”, День ПАРКУ(вання), літній День “Велосипедом на роботу” та інші.

Навчалася в Національному транспортному університеті за напрямком “транспортна інженерія”. Ще зі студентських років почала брати участь в організації доброчинних культурних та громадських проектів. У 2013 році була асистентом проекту «Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова». А 2014 року заснувала разом із друзями громадську ініціативу «Бібліотека Майдану».

Анастасія в проекті “АВК в обличчях”

Денисенко Вадим

координатор з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва з 2017 року, був членом Ради 2015-2016

В Асоціації з 2014 року. Приєднався до організації як волонтер при розробці київської велоконцепції і в подальшому, вже як член, брав активну участь у активностях та заходах організації.

Вадим Денисенко прийшов в офіс АВК з посади старшого аналітика компанії маркетингових досліджень InMind і члена Ради АВК, маючи за плечима 6 років роботи аналітиком у сфері маркетингових та соціальних досліджень і кількарічний досвід волонтерства.

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка у 2010 році за спеціальністю психологія. Більше п’яти років працює аналітиком у сфері маркетингових та соціальних досліджень.

Вадим в проекті “АВК в обличчях”

 

Яна Брик

координаторка роботи Асоціації по Києву з 2018 року

До команди АВК долучилась у 2018 році. Працювала координаторкою проектів у ГО «Місто-Сад», а також помічником-консультантом народного депутата Верховної Ради України (на громадських засадах) і радницею міського голови м.Каховка.

Яна Брик має ступінь магістра юридичного факультету Київського національного університету ім. Тараса Шевченка. У 2018 році пройшла програму підвищення кваліфікації у Ризькій Вищій Школі Права і програму LAD Ukraine: Stanford+Школа управління Українського католицького університету «Академія лідерства для розвитку». У 2016-2017 роках закінчила курс «Школа мерів» (Міжнародний інститут менеджменту, МІМ-Київ) і курс «Лібералізм, право власності та навколишнє середовище» «Міжнародної академії лідерства» в м.Гуммерсбах, Німеччина.

Марина Блудша 

медіакоординаторка АВК (з 2016 року)

dni_bez_avto_2016

Марина Блудша приєдналась до команди АВК у 2016 році. На посаді медіакоординаторки АВК Марина відповідає за інформаційні ресурси Асоціації, зв’язки з громадськістю та роботу зі ЗМІ.

Має досвід роботи в агенції соціальних комунікацій PR House і 7 років роботи в інтернет-журналістиці. Була волонтеркою в декількох проектах, в т.ч. “Не будь байдужим” та Асоціації велосипедистів Києва.

Закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю філологія. Працювала в загальнонаціональних онлайн-виданнях редактором новин і журналістом. Є авторкою багатьох статей на тему велотранспорту в різних контекстах – суспільному, екологічному, транспортному, економічному тощо. Координувала два всеукраїнські конкурси для журналістів від Асоціації велосипедистів Києва.

Марина в проекті “АВК в обличчях”

 

Марина Павленок

координаторка соцмереж АВК з 2018 року

Марина Павленок стала SMM-координаторкою і тепер веде соцмережі АВК у Facebook, Twitter, Instagram, Youtube і створила Telegram.

Марина має два роки досвіду в SMM, розвивалась професійно в діджитал-агенції Sasquatch Digital.

У 2017 році закінчила філофський факультет КНУ імені Шевченка.

 

Марія Шененко 

координаторка членської та волонтерської програми з 2018 року

До АВК приєдналася як волонтерка у 2015 році, а через рік стала координаторкою велоточок АВК. З 2018 року Марія координує напрямки роботи з волонтерами та членами АВК.

Марія почала займатися громадською діяльністю та волонтерством з 2013 року. Ще під час навчання допомагала з організацією освітніх проектів у межах “Спілки ініціативної молоді”, згодом потрапила до волонтерського руху “Екоцентр” (нині – “Екодія”) від Національного екологічного центру України. Разом з командою екоактивістів брала участь у міжнародних кліматичних переговорах COP21 в Парижі.

Випусниця бакалаврської програми з філології та магістерської програми зі зв’язків з громадськістю Національного університету “Києво-Могилянська академія”.

Марія в проекті “АВК в обличчях”

Маріанна Маршаленко

координаторка партнерської програми АВК з 2018 року

З лютого 2018 року Маріанна курує партнерську програму АВК, є розробницею та координаторкою сертифікаційної програми для bike-friendly закладів, розвиває Клуб велобізнесу та корпоративну велошколу, координує конкурс “Велопрацедавець року”.

Має 5 років досвіду як координаторка корпоративної соціальної відповідальності (КСВ) в міжнародній компанії.

Катерина Шульга

координаторка проекту “Зелене світло для велоруху в громадах”

Катерина Шульга приєдналась до команди АВК у 2018 році як асистентка проектів, а потім стала координаторкою проекту “Зелене світло для велоруху в громадах”.

Працювала проектним менеджером у ГО “Містосад”, де брала участь у створенні нових публічних просторів на сході країни.

Випускниця кафедри екології Києво-Могилянської академії. Має досвід навчання за обміном на факультеті просторового планування міст в University of Groningen і досвід адаптації екологічних директив у проекті Європейського Союзу в Міністерстві екології України. Під час навчання брала активну участь в екологічних та урбаністичних студентських ініціативах, таких як еко-клуб «Зелена хвиля» та Revitaliza Naukma.

 

Наталя Князева

асистентка проектів АВК з 2018 року

До команди АВК Наталя Князева приєдналась улітку 2018 року як асистентка проектів і тепер відповідає за забезпечення ефективної роботи офісу та допомагає в організації та проведенні подій АВК.

Має досвід в організації заходів різного формату (подорожі, фестивалі, тренінги, квести). Була координаторкою «SVIDOMI: Урбаністична школа для підлітків» і волонтеркою в European Volonteer Service (EVS) i Міжнародному скаутському центрі в Швейцарії.

За освітою вчителька історії, закінчила Київський університет імені Бориса Грінченка.

 

АВК каже дякую тим, хто багато зробив для становлення і розвитку організації:

Ірина Бондаренко, координатор з національної роботи АВК і директорка АВК до 2017 року

Ірина Бондаренко попрощалась з АВК через від’їзд на навчання в університет США (спеціальність “транспортне планування”), ставши стипендіаткою програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi.

Іра-Бондаренко

Іра працювала в Асоціації з 2009 року. До того була журналісткою в Бюро журналістських розслідувань “Свідомо” та прес-секретарем у Національному екологічному центрі України. В Асоціації почала волонтерити з підготовки прес-релізів, бо вважала, що медіаробота налаштована недосконало. Перший організований нею проект, акція з вимогами велопарковок біля супермаркетів, закінчилася встановленням велопарковки біля ТРЦ “Караван”.

Іра є авторкою та організаторкою Велопарадів дівчат (з 2012 – Велопарадів для всіх), які потім почали проводити ще 10 міст України. Також Іра придумала та організовує конкурс на визначення кращого вело-офісу “Велопрацедавець року”, який проводиться щороку, а з 2012 року також у Харкові.

З 2013 року Іра працювала в Асоціації як штатний працівник, вела загальну організацію всієї роботи АВК та координувала роботу по Києву, у 2015-2016 роках координувала національну роботу АВК.

Розробник велоконцепцій за німецької методикою 8 міст України (Київ, Харків, Миколаїв, Житомир, Черкаси, Біла Церква, Вишгород, Українка), дві з них вже затверджені та впроваджуються, інші в процесі; автор довідника з планування велоінфраструктури для міст України; автор десяти публікацій щодо розвитку велоінфраструктури; організатор і модератор 6 міжнародних конференцій Велофорум; учасниця п’яти світових конференцій по розвитку велотранспорту у містах; лектор більше 30 лекцій на тему транспортних рішень по вело; редактор перекладу німецьких стандартів розвитку велоінфраструктури.

Іра в проекті “АВК в обличчях”

Олеся Сторожук

медіакоординаторка до 2016 року

olesia-storozhuk-720x480

Навчалася в університеті ім. Т.Шевченка в Інституті філології, потім закінчила магістерську програму з політології в Києво-Могилянській академії, в рамках якої провела академічний семестр в університеті ім. Ф.Шиллера в м. Йена (Німеччина). Згодом проходила стажування в Німецькому парламенті.

Олеся є засновницею інтернет-порталу про навчання за кордоном Unistudy, над яким працює з 2006 року, брала участь у безлічі міжнародних освітніх програм. Останні 3 роки цікавиться проблемами екології, тому шукала себе в різних проектах зі сталого розвитку.

Після майже річного використання велосипеду як щоденного транспорту в Німеччині та в екскурсійних цілях в інших містах Європи, захотілося побачити те ж саме в Україні – тому з осені 2013 року почала волонтерити в АВК, займаючись наповненням сайту.

Олеся в проекті “АВК в обличчях”

Анна Гайдай

асистентка проектів

ann-gaidai-0

Закінчила юридичний факультет за спеціальністю правознавство.

Працювала маркетологом, керівником групи по роботі з клієнтами в рекламній агенції, координаторкою проекту творчих подорожей, засновниця та кураторка громадської культурної організації Центр PhotoCULT.

Їздить велосипедом з дитинства, але більш активно в останні роки – велоподорожі та поїздки містом.

Захоплюється фотографією, дизайном, управлінням проектами.

З 2013 року брала участь у заходах АВК як волонтерка, а з травня 2014 року почала роботу в Асоціації на посаді асистентки проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад” та є членом АВК. Працює за такими основними напрямками Велошкола, Членська програма, Підрахунок велосипедистів, Конкурс “Велопрацедавець року” та інше.

Анна в проекті “АВК в обличчях”

 

Ксенія Семенова

координаторка роботи Асоціації по Києву у 2015-2018 роках

Ксенія Семенова

Ксенія в Асоціації з 2010 року. До того отримала освіту у Швеції у сфері управління проектами громадських організацій. Перебуваючи в Скандинавії зрозуміла, що прагне працювати в Україні, робити українські міста більш комфортними та зручними. В Асоціації Ксенія допомогла розробити першу для АВК стратегію роботи організації, допомагала з пошуком фінансування, організацією різноманітних подій. “Я вірю, що з кожним роком у Києві буде зростати кількість людей, які переживають це прекрасне відчуття свободи, що охоплює мене коли я рухаюсь містом на велосипеді”, – каже Ксенія.

Довгий час в АВК Ксенія відповідала за роботу на національному рівні: консультації містам щодо розвиткувелотранспорту, адміністрування сайту Українського інформаційного центру велотранспорту, координацію проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад“, а також допомагала з підготовкою проектних заявок, перекладами та стратегічним розвитком організації.

У 2015-2018 роках займалась київським напрямком роботи Асоціації: адвокатування велосипедної інфраструктури в столиці, консультації щодо нових веломаршрутів і контроль їх спорудження, діалог з місцевою владою та комунальними підприємствами.

У 2015 році Ксенія стала радницею київського міського голови (на громадських засадах), а в 2016 році її було обрано віце-президентом Європейської федерації велосипедистів.

У 2015 році Ксенія Семенова активно моніторила проектні та будівельні роботи на веломаршруті “Європейська площа – ж/м Троєщина” і домоглась встановлення одного ряду складаних сидінь у фунікулері для більш зручного перевезення дитячих візків та велосипедів. У 2016 році вона брала участь у підготовці нової редакції розділу по транспорту і міській мобільності в Стратегії розвитку Києва 2025 і контролювала роботи по веломаршруту “Троєщина – Європейська площа”, а в 2017 році консультувала КМДА експеримент з рухом велосипедистів по смугах для громадського транспорту, розробила і передала КП “Київпастранс” нагадування для водіїв автобусів та тролейбусів щодо правил взаємодії на дорогах Києва з користувачами велотранспорту, допомагала розробити велоконцепцію Києва і формувати бюджет на розвиток велоінфраструктури. У 2018 році Київрада ухвалила велоконцепцію Києва, а Ксенія ініціювала інфокампанію Асоціації велосипедистів Києва #будуй_велодоріжку.

Ксенія в проекті “АВК в обличчях”

Анастасія Леухіна

Член Ради у 2015-2017 роках

Анастасія має 18 років досвіду роботи з проектами в бізнес-освіті, державному управлінні та громадському секторі. На її професійному рахунку проекти з розвитку та управління змінами в державних органах, зокрема створення патрульної служби в МВС, пілотних ініціатив з реструктуризації бізнес процесів та електронного декларування в портах.

Вона працювала програмним керівником проектів Агенції міжнародного розвитку США в Білорусі та реалізувала декілька еко- та вело- громадських ініціатив в Україні.

Останнє десятиліття Анастасія викладала ведення переговорів та вирішення конфліктів у Києво-Могилянській та Единбурзькій Бізнес школах та на бакалаврських програмах Києво-Моглянської академії. Анастасія – регулярний колумніст Української правди.

На освітньому рахунку Анастасії бакалаврат у Могилянці та магістерська програма у найкращому католицькому університеті США.

Ініціатор створення спільноти “ВелоЧернігів”, член Асоціації велосипедистів Києва з 2014 року. Брала організаційну участь у створенні та поширенні зовнішньої соціальної реклами з безпеки руху “Нам по дорозі”.

У складі Ради Асоціації планує розвивати напрям створення “велополіції”, пошуку фінансування для АВК, професіоналізації проекту велоекскурсій.

Анастасія в проекті “АВК в обличчях”

  • Nick Vognick

    Норм команда) Давайте тепер побільше про рядових учасників – комюніті білдінг же. В кінці додати питання про те, куди б вони хотіли поїхати на вєльчику.

інші цікаві матеріали

Кубок Велопрацедавця 2018 виграла українська IT-компанія Intellias, яка перемогла в конкурсі на найкращого роботодавця з велоумовами для співробітників. Починаючи з 2010 року, конкурс щороку проводить

Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» шукає IT-спеціалістів для оновлення сайту avk.org.ua. Для втілення структурних, функціональних та технічних вимог необхідно: вибрати CMS вибрати хостинг розробити дизайн

У п’ятницю, 8 лютого, Київ приєднався до міжнародного зимового дня «Велосипедом на роботу». Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» організувала зустріч учасників флешмобу вранці на Майдані