На цій сторінці Ви знайдете інформацію про конкретних людей, які регулярно працюють над досягненням цілей Асоціації велосипедистів Києва.

Ознайомтеся з загальною структурою та функціями управлінських органів АВК.

Рада Асоціації велосипедистів Києва

Богдан Лепявко

Голова ради 2015-2016, переобрано в 2017 році

У 2011 закінчив радіофізичний факультет КНУ імені Тараса Шевченка, зараз працює над написанням кандидатської дисертації в галузі фізики плазми. Також має великий досвід в сфері ІТ.

Приєднався до АВК у 2014 році. Волонтер та велотренер Асоціації. У 2015 році, будучи членом Ради, був куратором та організатором програми “Велошкола”, допомагав з організацією заходів АВК, представляв Асоціацію на тематичних зустрічах, брав участь у стратегічному плануванні роботи Асоціації.

У сферу діяльності Богдана входить створення волонтерської програми, налагоджування контактів з іншими громадськими організаціями та ініціативами, що працюють у сфері популяризації велосипеду, безпеки руху та містобудування. Також він працює над організацію велонавчань та велоекскурсій від АВК.

Богдан в проекті “АВК в обличчях”

Євген Гончаренко

Член Ради з 2015 року

Член АВК з 2014 року. У перший свій рік членства брав участь у підрахунку велосипедистів та розробці веломаршрутів у Голосієві. На другий рік став велотренером – проводив велонавчання та велоекскурсії.

Як член Ради хоче зосередитись на розвитку велоспільноти:
– збільшення кількості членів Асоціації та волонтерів
– розширення програми велонавчання для збільшення кількості велолюбителів
– розробка туристичних веломаршрутів.

Останні кілька років працює діджитал-маркетологом і консультував Асоціацію з просування сайту.

Євген в проекті “АВК в обличчях”

Анастасія Леухіна

Член Ради з 2015 року

Анастасія має 18 років досвіду роботи з проектами в бізнес-освіті, державному управлінні та громадському секторі. На її професійному рахунку проекти з розвитку та управління змінами в державних органах, зокрема створення патрульної служби в МВС, пілотних ініціатив з реструктуризації бізнес процесів та електронного декларування в портах.

Вона працювала програмним керівником проектів Агенції міжнародного розвитку США в Білорусі та реалізувала декілька еко- та вело- громадських ініціатив в Україні.

Останнє десятиліття Анастасія викладала ведення переговорів та вирішення конфліктів у Києво-Могилянській та Единбурзькій Бізнес школах та на бакалаврських програмах Києво-Моглянської академії. Анастасія – регулярний колумніст Української правди.

На освітньому рахунку Анастасії бакалаврат у Могилянці та магістерська програма у найкращому католицькому університеті США.

Ініціатор створення спільноти “ВелоЧернігів”, член Асоціації велосипедистів Києва з 2014 року. Брала організаційну участь у створенні та поширенні зовнішньої соціальної реклами з безпеки руху “Нам по дорозі”.

У складі Ради Асоціації планує розвивати напрям створення “велополіції”, пошуку фінансування для АВК, професіоналізації проекту велоекскурсій.

Анастасія в проекті “АВК в обличчях”

Дарина Пирогова

Член Ради 2014-2016, у 2017 році переобрано в Раду

Закінчила Києво-Могилянську академію, магістр соціології, 2 роки займалася у Докторській школі, працювала над дослідницьким проектом про дауншифтинг.

Із 2011 року і до сьогодні працює у Київському міжнародному інституті соціології координатором проектів. Займаєся організацією, створенням дизайну, плануванням та реалізацією соціологічних досліджень. Тематика – медіа, культура, здоров’я, гуманітарна сфера та соціальний захист.

Із 2014 рокупочала активно їздити велосипедом на роботу і стала спочатку волонтеркою, а потім і членом Асоціації велосипедистів Києва. Брала участь у підрахунку велосипедистів, плануванні велоінфраструктури Києва, Велофорумі у Львові та інших заходах АВК.

Серед напрямів діяльності АВК Дарині близька, з одного боку, аналітична і дослідницька робота (практики інших країн і міст, підрахунок, вироблення evidence-based підходу), а з іншого – робота комунікативна. “Моєю амбітною, але надзвичайно актуальною на сьогоднішній день метою, є консолідація велоспільноти Києва навколо реалізації велоконцепції“, – каже Дарина.

Дарина в проекті “АВК в обличчях”

Максим Козуб

обрано членом Ради АВК у 2017 році

Kozub

Активний міський велосипедист і член АВК з липня 2016 року. Перекладач. Учасник бойових дій.

Був доповідачем на конференції “Велофорум 2016” (доповідь “Велосипед на дорозі — Україна і світ” у секції “Правові аспекти велосипедного руху”), підтримував конференцію як волонтер-перекладач. Також брав участь як волонтер у роботі велоточки АВК на веловиставках Velobike 2017 та Bike Expo 2017, “Живої бібліотеки” на фестивалі Docudays UA, у перекладі та редагуванні англомовних новин АВК, в організації однієї з зустрічей #КрутиПедаліКиїв, у підготовці до акції “30 днів на велосипеді”, у зйомках телесюжету про безпеку велосипедистів та проблеми велоінфраструктури в Києві.

У Раді займатимусь у першу чергу такими питаннями:

  • залучення нових активних членів, зокрема, через розширення зв’язків з туристичними, ветеранськими та іншими колами велоспільноти, з якими маю широкі контакти;
  • аналіз та підготовка проектів документів з розвитку велоінфраструктури та відповідної нормативно-правової бази, а також стратегічних документів самої АВК, зокрема, з використанням навичок аналітичної обробки інформації з різних джерел, а також свого минулого правничого досвіду;
  • залучення зовнішньої фінансової та нефінансової підтримки для АВК, зокрема, через розширення співпраці зі ЗМІ.

Персонал

Денисенко Вадим

координатор з національної роботи Асоціації велосипедистів Києва, був членом Ради 2015-2016

Закінчив Київський національний університет імені Тараса Шевченка у 2010 році за спеціальністю психологія. Більше п’яти років працює аналітиком у сфері маркетингових та соціальних досліджень.

В Асоціації з 2014 року. Приєднався до організації як волонтер при розробці київської велоконцепції і в подальшому, вже як член, брав активну участь у активностях та заходах організації.

Вадим Денисенко прийшов в офіс АВК з посади старшого аналітика компанії маркетингових досліджень InMind і члена Ради АВК, маючи за плечима 6 років роботи аналітиком у сфері маркетингових та соціальних досліджень і кількарічний досвід волонтерства.

Вадим в проекті “АВК в обличчях”

Ксенія Семенова

координаторка роботи Асоціації по Києву

Ксенія Семенова

Ксенія в Асоціації з 2010 року. До того отримала освіту у Швеції у сфері управління проектами громадських організацій. Перебуваючи в Скандинавії зрозуміла, що прагне працювати в Україні, робити українські міста більш комфортними та зручними. В Асоціації Ксенія допомогла розробити першу для АВК стратегію роботи організації, допомагала з пошуком фінансування, організацією різноманітних подій. “Я вірю, що з кожним роком у Києві буде зростати кількість людей, які переживають це прекрасне відчуття свободи, що охоплює мене коли я рухаюсь містом на велосипеді”, – каже Ксенія.

Довгий час в АВК Ксенія відповідала за роботу на національному рівні: консультації містам щодо розвиткувелотранспорту, адміністрування сайту Українського інформаційного центру велотранспорту, координацію проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад“, а також допомагала з підготовкою проектних заявок, перекладами та стратегічним розвитком організації.

З 2015 року займається київським напрямком роботи Асоціації (лобіювання створення велосипедної інфраструктури в столиці, консультації щодо нових веломаршрутів і контроль їх спорудження, ведення діалогу з місцевою владою та комунальними підприємствами). Є радницею міського голови з розвитку велосипедної інфраструктури (на громадських засадах).

Ксенія в проекті “АВК в обличчях”

Анастасія Макаренко

директорка Асоціації велосипедистів Києва

IMG_6265

Навчалася в Національному транспортному університеті за напрямком “транспортна інженерія”.

Ще зі студентських років почала брати участь в організації доброчинних культурних та громадських проектів. У 2013 році була асистентом проекту «Міжнародний літературний конкурс «Коронація слова». А 2014 року заснувала разом із друзями громадську ініціативу «Бібліотека Майдану».

До команди АВК приєдналася навесні 2014 року як координаторка по роботі з партнерами. Також відразу запустила новий напрямок “Велоточка” – участь АВК у різних міських фестивалях з метою промоції велокультури серед людей, які ще не їздять на велосипеді.

Крім того, займалася програмою bike-friendly, брала участь у всеукраїнському турі “Енергонезалежність – наша спільна справа” для поширення практики “Велоточка АВК” для 8-ми міст України; учасниця Байккемпу, участь в організації “Велофорум 2015”, День ПАРКУ(вання), Літній День “Велосипедом на роботу” та інші.

Анастасія в проекті “АВК в обличчях”.

Анна Гайдай

асистентка проектів

ann-gaidai-0

Закінчила юридичний факультет за спеціальністю правознавство.

Працювала маркетологом, керівником групи по роботі з клієнтами в рекламній агенції, координаторкою проекту творчих подорожей, засновниця та кураторка громадської культурної організації Центр PhotoCULT.

Їздить велосипедом з дитинства, але більш активно в останні роки – велоподорожі та поїздки містом.

Захоплюється фотографією, дизайном, управлінням проектами.

З 2013 року брала участь у заходах АВК як волонтерка, а з травня 2014 року почала роботу в Асоціації на посаді асистентки проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад” та є членом АВК. Працює за такими основними напрямками Велошкола, Членська програма, Підрахунок велосипедистів, Конкурс “Велопрацедавець року” та інше.

Анна в проекті “АВК в обличчях”

Марина Блудша 

медіакоординаторка

dni_bez_avto_2016

Закінчила Національний університет “Києво-Могилянська академія” за спеціальністю філологія. Працювала в загальнонаціональних онлайн-виданнях редактором новин і журналістом. Є автором багатьох статей на тему велотранспорту в різних контекстах – суспільному, екологічному, транспортному, економічному тощо.

Марина Блудша прийшла в АВК з прес-служби міжнародної велогонки Race Horizon Park, маючи за плечима 7 років роботи в журналістиці та досвід волонтерства в декількох проектах, в т.ч. Асоціації велосипедистів Києва. На посаді медіакоординаторки АВК Марина відповідає за інформаційні ресурси Асоціації, зв’язки з громадськістю та роботу зі ЗМІ.

Марина в проекті “АВК в обличчях”

АВК каже дякую людям, які багато зробили для становлення і розвитку організації:

Ірина Бондаренко, координатор з національної роботи АВК до 2017 року

Ірина Бондаренко попрощалась з АВК через від’їзд на навчання в університет США (спеціальність “транспортне планування”), ставши стипендіаткою програми академiчних обмiнiв iменi Фулбрайта в Українi.

Іра-Бондаренко

Іра працювала в Асоціації з 2009 року. До того була журналісткою в Бюро журналістських розслідувань “Свідомо” та прес-секретарем у Національному екологічному центрі України. В Асоціації почала волонтерити з підготовки прес-релізів, бо вважала, що медіаробота налаштована недосконало. Перший організований нею проект, акція з вимогами велопарковок біля супермаркетів, закінчилася встановленням велопарковки біля ТРЦ “Караван”.

Іра є авторкою та організаторкою Велопарадів дівчат (з 2012 – Велопарадів для всіх), які потім почали проводити ще 10 міст України. Також Іра придумала та організовує конкурс на визначення кращого вело-офісу “Велопрацедавець року”, який проводиться щороку, а з 2012 року також у Харкові.

З 2013 року Іра працювала в Асоціації як штатний працівник, вела загальну організацію всієї роботи АВК та координувала роботу по Києву, у 2015-2016 роках координувала національну роботу АВК.

Розробник велоконцепцій за німецької методикою 8 міст України (Київ, Харків, Миколаїв, Житомир, Черкаси, Біла Церква, Вишгород, Українка), дві з них вже затверджені та впроваджуються, інші в процесі; автор довідника з планування велоінфраструктури для міст України; автор десяти публікацій щодо розвитку велоінфраструктури; організатор і модератор 6 міжнародних конференцій Велофорум; учасниця п’яти світових конференцій по розвитку велотранспорту у містах; лектор більше 30 лекцій на тему транспортних рішень по вело; редактор перекладу німецьких стандартів розвитку велоінфраструктури.

Іра в проекті “АВК в обличчях”

Олеся Сторожук

медіакоординаторка до 2016 року

olesia-storozhuk-720x480

Навчалася в університеті ім. Т.Шевченка в Інституті філології, потім закінчила магістерську програму з політології в Києво-Могилянській академії, в рамках якої провела академічний семестр в університеті ім. Ф.Шиллера в м. Йена (Німеччина). Згодом проходила стажування в Німецькому парламенті.

Олеся є засновницею інтернет-порталу про навчання за кордоном Unistudy, над яким працює з 2006 року, брала участь у безлічі міжнародних освітніх програм. Останні 3 роки цікавиться проблемами екології, тому шукала себе в різних проектах зі сталого розвитку.

Після майже річного використання велосипеду як щоденного транспорту в Німеччині та в екскурсійних цілях в інших містах Європи, захотілося побачити те ж саме в Україні – тому з осені 2013 року почала волонтерити в АВК, займаючись наповненням сайту.

Олеся в проекті “АВК в обличчях”

  • Nick Vognick

    Норм команда) Давайте тепер побільше про рядових учасників – комюніті білдінг же. В кінці додати питання про те, куди б вони хотіли поїхати на вєльчику.

інші цікаві матеріали

Створений у 2017 році Клуб велобізнесу – це прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту, яким займається Асоціація велосипедистів Києва.   АВК продовжує серію публікацій про

Сьогодні, 17 жовтня, на церемонії нагородження конкурсу “Велопрацедавець року 2017”, який проводить серед київських роботодавців Асоціація велосипедистів Києва, стало відомо компанію-переможця. Велопрацедавцем 2017 стала юридична

Як у країнах Європейського Союзу заохочують їздити велосипедом на роботу? Асоціація велосипедистів Києва продовжує публікувати дослідження “Розподіл бюджетних коштів на велосипедну інфраструктуру: досвід ЄС та