Отримати друковану версію правил можна на безкоштовних майстер-класах Велошколи з безпеки руху.

 • Chmel Viktor

  Всі сигнали також можна подавати одніє рукою. Напр. при повороті праворуч, треба ліву руку виставити ліворуч і зігнути в лікті. Ось так: |_.

 • Chmel Viktor

  Після ДТП при відсутності постраждалих можна ще підписати европротокол і не їхати на пост ДАЇ, бо ДАЇ ще штрафане і права забере. Як правило викликають страхового комісара, який допомагає його правильно заповнити. Також в договорах є ліміти до яких можна довідку від ДАЇ не надавати. Тут тільки треба автомобілісту вміти “на око” визначати вартість пошкоджень.
  Правда я не знаю як у велосипедистів зі страхуванням.

 • Chmel Viktor

  Магістраль у нас в країні здається лише одна: Київ – аеропорт Бориспіль 😉
  А от “дороги для автомобілів” цікаво було б побачити на карті до поїздки. Гугл чи Яндекс карти це можуть показати?

 • Chmel Viktor

  Шкода, що по “А” смузі для машрутних транспортних засобів не можна їздити. Вони реально самі розвантажені, напр. я на маршрутці в центр Києва “долітаю” за 10-15 хвилин з Либідської.

 • Anton Rusinov

  > Шкода, що по “А” смузі для машрутних транспортних засобів не можна їздити

  в 2019ому можна

 • http://brweb.tk Брегунец Руслан

  Прекрасный материал! Может кто встречал, есть-ли статистика по ДТП с участием велосипедистов по Украине за 2018 год?

 • Андрій Штепа

  Цікавить таке питання, поясню на прикладі. Вулиця Бальзака ( троещина) велодоріжка проходить по тротуару, її перетинає багато виїздів с дворів, також Т-образні перехрестя нерегульованим, хто має перевагу у русі у таких випадках? У пішохода завжди преревага апріорі, а от між водіями і велосипедистами завжди конфлікти за першочерговість проїзду, да і збивають часто. Як що кожного разу спішуватись, щоб перейти то це повна дурня, навіщо тоді взагалі ці велодоріжки краще по дорозі їхати там ти хоч повноправний учасник руху, а не пойми хто. Дякую за відповідь заздалегідь.

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний