Одна з головних цілей нашої роботи – збільшення кількості велосипедистів у Києві.

Ми вважаємо, що необхідно пояснювати киянам переваги користування велосипедів та залучати їх до частіших велопоїздок. Тому ми проводимо велонавчання як безпечно їздити містом, велопаради, конкурс на кращий вело-офіс. З 2012 року ми розміщуємо на білбордах соціальну рекламу задля популяризації велотранспорту. З ініціативи Асоціації місто Київ вже чотири роки поспіль долучається до святкування Європейського тижня мобільності. Ми також ведемо програму bike-friendly закладів, беремо участь у міських фестивалях, проводимо велоекскурсії, просуваємо ідею Велосипедом на роботу тощо.

До 2018 року ми сподіваємось нарахувати в Києві на 50% велосипедистів більше, ніж зараз. Для цього з 2014 запущено систему підрахунку велосипедистів.

інші цікаві матеріали

У центрі Києва відбувся щорічний Велопарад дівчат, який влаштовує Асоціація велосипедистів Києва. Вулицями міста проїхались сотні дівчат і жінок, для яких велосипед став зручним транспортом.

Традиційний щорічний Велопарад дівчат Асоціація велосипедистів Києва влаштовує в Києві 15 липня 2017 року. Прес-анонс Київських велосипедистів щороку стає більше, але жінок серед них досі

Сьогодні, 25 квітня, жителі Києва приєдналися до весняного дня “Велосипедом на роботу”, метою якого є популяризація велосипеда як транспорта. До флешмобу “Велосипедом на роботу” долучилися