Члени U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») посилюють голос велоспільноти та допомагають зробити українські міста зручними для людей. Ми членська громадська організація, до якої можна приєднатися як Друг або Член. Як долучитись

Наші волонтери інвестують свій час. Як стати волонтером

 

Клуб велобізнесу — інструмент адвокації велоіндустрії в Україні. Це об’єднання гравців бізнесу задля збільшення ринку і прозорий спосіб підтримати розвиток велосипедного транспорту. До Клубу велобізнесу вже приєднались перша українська мережа прокату, продажу і сервісу велосипедів Veliki.ua, магазин велосипедів з Європи Eurovel, веломагазин Помаранчевий ровер, юридична фірма EVERLEGAL і фармацевтична компанія «Артеріум».

 

eu flag

Європейський Союз надавав підтримку в рамках проекту «Розвиток велотранспорту задля добробуту громад», що дало змогу системно працювати на рівні Києва та активніше підтримувати велосипедних активістів та органи місцевого самоврядування в інших містах України. Зміст нашої діяльності не є відображенням офіційної позиції Європейського Союзу.

 

ECF logoЄвропейська федерація велосипедистів (ECF) підтримує нашу роботу, надає консультаційно-експертну допомогу як у сфері велотранспортної політики, так і організаційного розвитку.

 

 

 

 

 

 

 

DruckФонд Гейнриха Бьолля – представництво німецького фонду в Україні підтримує проведення Велофоруму та Європейського тижня мобільності. У 2018 році ми реалізували за підтримки фонду два проекти — «Покращення просування велосипедного руху як сталого транспорту для міст України» і вуличну виставку «ВЕЛОБУМ у Києві 1890-х».

 

 

 

 

gizGIZ – Німецьке товариство міжнародного співробітництва сприяє у проведенні Велофоруму, проекту СТАРТ, роботі Інфоцентру велотранспорту, надає консультаційну підтримку на рівні міста.

 

 

 

Logo_EverlegalЮридична фірма EVERLEGAL надає безкоштовні консультації U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), зокрема, щодо аналізу та розробки нормативних актів, які стосуються велосипедного руху; впровадження на державному рівні програм фінансування розвитку велосипедної інфраструктури; правового регулювання встановлення обладнаних місць для паркування велосипедів та допомоги постраждалим у вело-ДТП тощо.

 

 

420600_342700592518501_1837440422_n>Strela – креативна агенція, працівники якого безкоштовно розробили для нас соціальну рекламу Київ – велосипедне місто, це про Богдана Хмельницького на коні. Ось як виглядають футболки

 

 

 

 

 

 

 

ITS-UITS (Intelligent Transport Systems) Ukraine – ITS Ukraine прагне налагодити зв’язок між українськими та закордонними компаніями та організаціями в галузі транспортних технологій, надати їм підтримку та пропагувати їхню діяльність. Наша мета – сприяти використанню інтелектуальних транспортних систем (ITS) в Україні.

 

 

 

 

Pact в Україні – ми реалізовуємо проект «Велотранспорт має значення: кооперація заради кращої міської мобільності» за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні, АВК реалізує проект Cycling Matters.

 

ULEAD з Європою – ми реалізували проект «Зелене світло для велоруху в громадах / Green Light for Cycling in Hromadas» за підтримки Програми для України з розширення прав і можливостей на місцевому рівні, підзвітності та розвитку ULEAD з Європою / ULEAD with Europe, яка спільно фінансується Європейським Союзом та його країнами-членами Данією, Естонією, Німеччиною, Польщею та Швецією.

 

Наші контакти

інші цікаві матеріали

Велофорум 2019 відкрив відбір презентацій на одинадцятий Велофорум, що відбудеться у Вінниці 4-6 жовтня 2019 року. Тема цьогорічного Велофоруму: «Велономіка — вплив велосипедного транспорту на

Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику. Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»)

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки