Головною метою цього проекту є покращення взаєморозуміння та кооперації водіїв автомобілів та велосипедистів, привернення уваги водіїв до вимог безпеки руху на дорозі, що стосуються велосипедистів.

slider-KLO-AVK

28 травня 2014, Київ.

З першим днем літа у автомобілістів з’явилась можливість взяти участь у безкоштовних велоекскурсіях, які проводяться у рамках нового проекту «Нам по дорозi» вiд громадської організації Асоціація велосипедистів Києва та мережi АЗС KLO.

Головною метою цього проекту є покращення взаєморозуміння та кооперації водіїв автомобілів та велосипедистів, привернення уваги водіїв до вимог безпеки руху на дорозі, що стосуються велосипедистів.

nam po dorozi

Водіям Києва розказують про особливості поведінки велосипедистів. Соціальна реклама з п’ятьма основними правилами, які треба знати водію про велосипедиста, розміщується до Дня велосипедиста 31 травня на 55 автозаправках у Києві та регiонах.

Також водіїв запрошують на безкоштовні велоекскурсії островами, аби зрозуміти принципи руху велосипедистів та просто приємно провести час.

1 (3)

«Причинами ДТП за участі велосипедистів є ненадання пріоритету у русі велосипедисту, що їде по головній дорозі, а також притискання велосипедистів до бордюру, уздовж якого часто є відкриті каналізаційні стоки. Також водії можуть зачепити велосипедиста, виїжджаючи з парковки, або різко відкривши двері, не поглянувши у ліве дзеркало. Тому ми вирішили повідомити водіям про особливості спільного руху з велосипедистами, щоб зменшити кількість неприємних ситуацій для обох сторін», – пояснила ідею проекту «Нам по дорозі» координаторка Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.

«Взаємоповага на дорогах є дуже важливою. Велосипедисти так само, як і водії, мають знати і виконувати Правила дорожнього руху. Ми підтримуємо двосторонній діалог: практичне навчання велосипедистів Правилам дорожнього руху, щоб усім на дорозі стало безпечніше», – заявив В’ячеслав Стешенко, засновник столичної мережі АЗС KLO.

Ще однією ініціативою Асоціації велосипедистів Києва в межах проекту є проведення перевірки знань Правил дорожнього руху серед велосипедистів. Ті, хто складає іспит, отримує “велоправа”, а хто не складає – запрошення на безкоштовне велонавчання з ПДР з велотренерами від Асоціації велосипедистів Києва.

nam po dorozi

Протягом літа мережа АЗС KLO відкриватиме велопарковки біля своїх заправок, що розташовані у столичному регіоні. Це тiльки перший крок в побудові діалогу між водіями та велосипедистами з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та покращенню інфраструктури.

Проект «Нам по дорозі» передбачає розміщення щомісяця нової соціальної реклами, 5 правил про велосипедиста протягом 5 місяців, на автозаправках КЛО. Також водії на касі отримуватимуть запрошення на безкоштовну велоекскурсію островами Києва, що відбуватимуться двічі на місяць по суботах. Асоціація велосипедистів Києва проводить велонавчання з ПДР для велосипедистів щонеділі о 12:00 у 5 районах Києва (Позняки, Дарниця, Голосієво, Оболонь, Контрактова площа). Проект “Нам по дорозі” реалізується Асоціацією велосипедистів Києва та мережею автозаправок КЛО.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Громадська організація Асоціація велосипедистів Києва створила платформу юридичної допомоги для допомоги постраждалим у вело-ДТП. Про це розповіли на прес-конференції в ІА «Київ Інформатор». Платформа юридичної

Мер Києва Віталій Кличко і транспортна комісія Київради підтримали вимоги київської велоспільноти після лежачого протесту на Хрещатику. Постійна комісія Київської міської ради з питань транспорту,

Перед входом до Київської міської державної адміністрації відбувся лежачий протест київської велоспільноти через смерть киянина Діаса Мужева, якого збила машина на велопереїзді. Організаторами лежачого протесту