Головною метою цього проекту є покращення взаєморозуміння та кооперації водіїв автомобілів та велосипедистів, привернення уваги водіїв до вимог безпеки руху на дорозі, що стосуються велосипедистів.

slider-KLO-AVK

28 травня 2014, Київ.

З першим днем літа у автомобілістів з’явилась можливість взяти участь у безкоштовних велоекскурсіях, які проводяться у рамках нового проекту «Нам по дорозi» вiд громадської організації Асоціація велосипедистів Києва та мережi АЗС KLO.

Головною метою цього проекту є покращення взаєморозуміння та кооперації водіїв автомобілів та велосипедистів, привернення уваги водіїв до вимог безпеки руху на дорозі, що стосуються велосипедистів.

nam po dorozi

Водіям Києва розказують про особливості поведінки велосипедистів. Соціальна реклама з п’ятьма основними правилами, які треба знати водію про велосипедиста, розміщується до Дня велосипедиста 31 травня на 55 автозаправках у Києві та регiонах.

Також водіїв запрошують на безкоштовні велоекскурсії островами, аби зрозуміти принципи руху велосипедистів та просто приємно провести час.

1 (3)

«Причинами ДТП за участі велосипедистів є ненадання пріоритету у русі велосипедисту, що їде по головній дорозі, а також притискання велосипедистів до бордюру, уздовж якого часто є відкриті каналізаційні стоки. Також водії можуть зачепити велосипедиста, виїжджаючи з парковки, або різко відкривши двері, не поглянувши у ліве дзеркало. Тому ми вирішили повідомити водіям про особливості спільного руху з велосипедистами, щоб зменшити кількість неприємних ситуацій для обох сторін», – пояснила ідею проекту «Нам по дорозі» координаторка Асоціації велосипедистів Києва Ірина Бондаренко.

«Взаємоповага на дорогах є дуже важливою. Велосипедисти так само, як і водії, мають знати і виконувати Правила дорожнього руху. Ми підтримуємо двосторонній діалог: практичне навчання велосипедистів Правилам дорожнього руху, щоб усім на дорозі стало безпечніше», – заявив В’ячеслав Стешенко, засновник столичної мережі АЗС KLO.

Ще однією ініціативою Асоціації велосипедистів Києва в межах проекту є проведення перевірки знань Правил дорожнього руху серед велосипедистів. Ті, хто складає іспит, отримує “велоправа”, а хто не складає – запрошення на безкоштовне велонавчання з ПДР з велотренерами від Асоціації велосипедистів Києва.

nam po dorozi

Протягом літа мережа АЗС KLO відкриватиме велопарковки біля своїх заправок, що розташовані у столичному регіоні. Це тiльки перший крок в побудові діалогу між водіями та велосипедистами з метою забезпечення безпеки дорожнього руху та покращенню інфраструктури.

Проект «Нам по дорозі» передбачає розміщення щомісяця нової соціальної реклами, 5 правил про велосипедиста протягом 5 місяців, на автозаправках КЛО. Також водії на касі отримуватимуть запрошення на безкоштовну велоекскурсію островами Києва, що відбуватимуться двічі на місяць по суботах. Асоціація велосипедистів Києва проводить велонавчання з ПДР для велосипедистів щонеділі о 12:00 у 5 районах Києва (Позняки, Дарниця, Голосієво, Оболонь, Контрактова площа). Проект “Нам по дорозі” реалізується Асоціацією велосипедистів Києва та мережею автозаправок КЛО.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші