Коли: 24 лютого, неділя, 11:00-13:00

Де: Київ, Поділ, Контрактова площа (біля пам’ятника Григорію Сковороді)

Тривалість: 2 години

Реєстрація: http://bit.ly/veloshkola

Подія в Facebook

Громадська організація Асоціація велосипедистів Києва запрошує жителів Києва на безкоштовний майстер-клас із безпечної їзди велосипедом по місту.

«Якщо ви хочете їздити велосипедом не лише в парках, то вам у Велошколу з безпеки руху. Ми навчаємо правилам та лайфхакам безпечної поведінки на українських дорогах, які рятують життя. Велосипед може бути зручним транспортом, якщо навчитись ним користуватись в умовах міста», – запрошує координаторка Велошколи з безпеки руху Анна Храбан.

Безкоштовні уроки Велошколи з безпеки руху проходять у різних районах Києва сьомий рік поспіль. Правилам дорожнього руху для велосипедистів навчають досвідчені велотренери — волонтери Асоціації велосипедистів Києва.

Що можна дізнатись у Велошколі з безпеки руху:

  • де і як можна рухатися велосипедом у місті
  • які правила дорожнього руху має знати і виконувати людина на велосипеді
  • як проїхати великі розв’язки на велосипеді
  • що означають дорожні знаки
  • як повернути ліворуч
  • як проїхати кругове перехрестя
  • де в місті заборонено їздити велосипедом, а де можна
  • відповіді на ваші питання.

У практичній велопоїздці з інструктором можна взяти участь лише на своєму справному велосипеді. На теоретичну частину можна приходити без велосипеда. Усі учасники Велошколи з безпеки руху отримають буклет «Правила дорожнього руху для велосипедистів».

За результатами підрахунку восени 2018 року кількість велосипедистів зросла в Києві на 40% за рік.

Нагадаємо, що Асоціація велосипедистів Києва випустила серію відеороликів про безпеку руху та культуру їзди на велосипеді для школярів у громадах.

 

Акредитація для ЗМІ: Марина Блудша, медіакоординаторка Асоціації велосипедистів Києва, media@avk.org.ua, 0977930569.

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Час: 21 липня (неділя), 11:00 – 14:00 Місце: Київ — Поділ, Троєщина, Нивки, Позняки (місця збору вказано у формі реєстрації) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: безкоштовно

Час: 14 квітня, неділя, 11:00-13:00 Місце: Поділ, Троєщина, Нивки (місця збору вказано в формі реєстрації) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Тривалість велонавчання: 2 години Подія у

Час: 15 лютого, 19:00 Місце:  велосипедна кав’ярня Candy bar B12 на Подолі (вул. Межигірська, 24) Організатор: Асоціація велосипедистів Києва Реєстрація на подію Час оновити велосипедний розділ українських