АВК продовжує серію зустрічей під назвою #КрутиПедаліКиїв!

Дата: 19 липня, 19.00-21.00
Місце: Samosad на Подолі (вул. Спаська, 15).

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Вхід вільний.
Для участі просимо зареєструватися: goo.gl/ZX1zWp

Чи знали ви, що Білорусь – єдина країна в світі, де рух велосипедистів по проїжджій частині заборонено? Якими є особливості організації дорожнього та, зокрема, велосипедного руху в цій країні?
Візія розвитку велоінфраструктури Мінська: 500 км велодоріжок і велогаражі в кожному дворі – мрія чи реальність?
Велоактивісти з Білорусі на прикладі ГО Минское велосипедное общество . Найцікавіші проекти та активності велоруху в Білорусі – від челенджів на місяць до міжнародних маршрутів Євровело.

Про унікальний досвід білоруських колег в розвитку велоруху розкаже на зустрічі 19 липня в Самосаді велоактивіст та експерт з велоінфраструктури ГО “Минское велосипедное общество” Maxim Puchinsky.

#КрутиПедаліКиїв! – це серія зустрічей, організатором яких є Асоціація велосипедистів Києва.

Формат: надихаємо мешканців міста крутити педалі захоплюючими оповідками про велоподорожі, цікавими лекціями про міську велокультуру, легендарними кінострічками, і найголовніше – неймовірними велосипедистами та велосипедистками, яких ми запрошуватимемо щоразу на наші затишні, але дуже яскраві вечори в різних атмосферних місцях Києва.

інші цікаві матеріали

Час: 14 квітня, неділя, 11:00-13:00 Місце: Поділ, Троєщина, Нивки (місця збору вказано в формі реєстрації) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Тривалість велонавчання: 2 години Подія у

Коли: 19 квітня (п’ятниця) 2019 року Де: Київ, Майдан Незалежності Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Реєстрація тут Подія в Facebook U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Дата: 19-20 квітня Місце: Київ, точне місце буде повідомлено зареєстрованим учасникам/цям Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Реєстрація на участь (Заявки на участь приймаються до кінця