Коли: 1 грудня (неділя), 19:00

Де: кав’ярня Sereda Vegan Point, Київ, вул. Прорізна, 10

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Умови участі: вхід вільний, просимо зареєструватися

Покажемо і обговоримо документальний фільм виробництва U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») про київські історії велосипедисток.

Як їздити по місту, де права велосипедистів і пішоходів дискриміновані?

Що дає велосипед жінкам у Києві, де серед велосипедистів лише 12% велосипедисток?

Що можна зробити, щоб змінити ситуацію на краще?

Героїнями фільму стали волонтерки U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — співзасновниця bike-friendly кав’ярні Sereda Vegan Point Настя Балабанова, киянка і бабуся Анна Ковальова та ілюстраторка Романа Рубан.

#КрутиПедаліКиїв! — це формат зустрічей, де ми надихаємо мешканців міста крутити педалі захопливими оповідками про велоподорожі, цікавими лекціями про міську велокультуру, кінострічками, і найголовніше — неймовірними велосипедистами та велосипедистками, яких ми запрошуватимемо щоразу на наші затишні, але дуже яскраві вечори в різних атмосферних місцях Києва.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Час: 19 вересня, 19:00-20.30 Місце: Велотрек (Київ, вулиця В.Липинського, 15) Організатори: ГО “Асоціація велосипедистів Києва,” Патрульна Поліція міста Києва Реєстрація: goo.gl/ZX1zWp Подія на Фейсбук Приходьте послухати

Час: 14 березня, 19:00 Місце: KMArt Yard / KMArt Space у Києво-Могилянській академії, вул. Іллінська, 9 (вхід через прохідну НаУКМА на Волоській, 8/5), метро Контрактова

Час: 5 жовтня 2016, 19:00-21:00 Місце: Velocity BAR, вул. Фізкультури, 3 (ст.м.Олімпійська) Організатор: Асоціація велосипедистів Києва Реєстрація: goo.gl/ZX1zWp Сторінка в Facebook АВК продовжує серію зустрічей під назвою #КрутиПедаліКиїв!