Час: 20 грудня, 19.00

Місце: Candy Bar B12, вул. Межигірська, 24

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Вхід вільний, просимо зареєструватися: goo.gl/ZX1zWp

 

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

Що потрібно, аби відкрити для себе мальовничі краєвиди України на велосипеді? Сильне бажання і кілька корисних порад 🙂 Велотренер та член Ради АВК Yevhen Honcharenko, досвідчений веломандрівник Україною, вже розробив цікаві маршрути – одно- та дводенні, тижневі, з наметом та без – на Закарпатті, Хмельниччині, Миколаївщині, серед каньонів, водосховищ, фортець та лиманів.

Євген поділиться знаннями:
– як підготуватись до тижневої велоподорожі, щоб це було приємно та невиснажливо
– як спланувати маршрут (ночівля, їжа, пам’ятки)
– що брати із собою (техніка, інструменти, одяг, екіпірування)
– які застосунки варто скачати на телефон.

Приходьте відкривати для себе Україну, іноді можна натрапити на справжні скарби 🙂

 

#КрутиПедаліКиїв! – це серія зустрічей, організатором яких є Асоціація велосипедистів Києва.
Формат: надихаємо мешканців міста крутити педалі захоплюючими оповідками про велоподорожі, цікавими лекціями про міську велокультуру, легендарними кінострічками, і найголовніше – неймовірними велосипедистами та велосипедистками, яких ми запрошуватимемо щоразу на наші затишні, але дуже яскраві вечори в різних атмосферних місцях Києва.

 

Підпишіться на розсилку велоновин і велоанонсів АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

інші цікаві матеріали

Коли: 12 травня 2018 року (субота), 12:00-14:00 Де: 21 перехрестя у різних районах Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва П’ятий рік поспіль Асоціація проводить підрахунок велосипедистів. Рахуємо двічі на рік:

Коли: 16 травня 2018 року (середа), 17:00-19:00 Де: 21 перехрестя у різних районах Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва П’ятий рік поспіль Асоціація проводить підрахунок велосипедистів. Рахуємо двічі на рік:

Час: 2 червня 2018 року Місце: буде повідомлено пізніше Організатор: Асоціація велосипедистів Києва Реєстрація на подію Запрошуємо членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх охочих на