Час: 2 червня 2018 року

Місце: Izone, вул. Набережно-Лугова, 8

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстрація на подію

Подія на Фейсбук

Запрошуємо членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх охочих на щорічні Загальні збори Асоціації, які цього року відбудуться на початку літа – 2 червня. Перевага проведення Загальних Зборів улітку – можливість зустрітися в форматі вечірки-презентації на свіжому повітрі, де всі почуватимуться невимушено та комфортно.

Ми розкажемо, чим займалась Асоціація у 2017 році, обговоримо плани і цілі на найближчий період, оберемо нову Раду та завершимо день неформальним спілкуванням.

Загальні збори проходять раз на рік і є ключовою внутрішньою подією Асоціації, де можна вдосталь поспілкуватися, познайомитися між собою та проаналізувати діяльність АВК. Під час Загальних зборів члени Асоціації можуть напряму впливати на рішення АВК та обирати Раду. Однак збори відкриті також для всіх, хто ще не вступив в організацію та хоче поближче з нею познайомитися.

Як члени АВК можуть впливати на діяльність організації?

Якщо Ви член АВК, ви маєте право голосувати за план на наступний рік, обирати нову Раду, Голову Асоціації та Ревізійну комісію. Під час Загальних зборів Ви висловлюєте свою думку чи пропонуєте для обговорення актуальні питання перед усіма членами організації.

Щоб подати свою кандидатуру, ви повинні бути членом Асоціації велосипедистів Києва. Подати кандидатуру можна до 30 травня 2018 року квітня, щоб у інших членів Асоціації був час познайомитися з вами і визначитись, за кого голосувати під час Загальних зборів. Надсилайте свої заявки на посади голови, членів Ради АВК і членів Ревізійної комісії через форму реєстрації на Загальні збори АВК

 

Я не є членом АВК. Чи можна мені прийти на Загальні Збори?

Так, загальні збори відкриті для всіх зацікавлених. Давно спостерігаєте за організацією, та не наважуєтеся долучитися? Хочете нарешті побачити, “хто всі ці люди”? Просто цікаво, що відбувається у велосипедному житті Києва та України? Чекаємо вас на Загальних зборах! Ви можете брати участь в усій програмі зборів, крім голосування.
Приєднатися членом або подовжити членство можна буде безпосередньо на події.

Чи можу я допомогти у підготовці Загальних зборів?

Запрошуємо разом з нами долучитися до процесу організації щорічної зустрічі. Для нас дуже цінна ваша підтримка та допомога. Якщо бажаєте стати волонтером на заході, просимо вказати це в реєстраційній формі для подальшої комунікації.

 

 

Для участі не забувайте реєструватися.

 

Нагадаємо, останні Загальні збори Асоціації велосипедистів Києва відбулися 22 квітня 2017 року.

Приєднатися до АВК: як? навіщо? Відповіді на типові питання.

Як долучитися до Асоціації велосипедистів Києва

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 

 

інші цікаві матеріали

Коли: 6 квітня 2019 року (субота), 10:00-16:00. Де: буде повідомлено зареєстрованим учасникам Організатор: Громадська організація Асоціація велосипедистів Києва Реєстрація до 1 квітня Цього року вперше Загальні

Коли: 19 вересня 2018 року (середа), 17:00-19:00 Де: 21 перехрестя у різних районах Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва Зареєструватися волонтером: bit.ly/bikescount П’ятий рік поспіль Асоціація проводить підрахунок

Час: 29 липня, неділя, 13:00 – 17:00 Місце: Київ, Труханів острів, пляж біля ЮБК (в напрямку метро Дніпро) Організатор: Асоціація велосипедистів Києва Умови участі: реєстрація http://bit.ly/avknetworkingparty