Час: 28 травня 2016

Місце: Київ

Організатор: Велодень


Цього року Велодень святкує свій ювілей. На день Києва, ми знову зберемось всі разом, щоб проїхати великим велопарадом по центральним вулицям міста для того, щоб привернути увагу до потреби створення безпечних умов руху для велосипедистів. Ми виступаємо за взаємоповагу на дорозі. А також, ми віримо – що велосипед, це найкращій винахід людства, котрий може зробити людину щасливою .

Формат свята залишається знайомим: збираємось по районах, та централізовано їдемо на Європейську площу, там де об’єднуємось у велику колону і стартуємо о 10:00. Але цього року після параду буде свято продовжуватись на природі.

Акція є проявом доброї волі організаторів, і проходить без будь-яких політичних гасел чи партій.

Велодень – це подія, котру створюють велосипедисти для велосипедистів Організатори акції – оргкомітет, до котрого можуть долучитися всі, хто хочуть допомогти. Створимо свято разом. Велодень Єднає Країну та людей. Всім любові та гарно кататись!
Питання та пропозиції можна писати на адресу bikeday.kiev@gmail.com

Очікуйте подробиці на сайті bikeday.org.ua та сторінці події в Facebook.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

 • https://seoinar.com.ua/ Андрей Куршацов

  Подробная информация о велодне, который пройдет 29 мая 2016 года в Харькове на сайте https://rover.bike/veloday-2016/ Там же можно посмотреть историю харьковского велодня от Михаила Калужинова – основателя велодижения в Харькове.

 • Настя

  Із – за ваших акцій нормальні люди не можуть на роботу доїхати!! Я щодня зранку прокидаюсь, тому що я студенка і підробляю!!! Знайшли де проводити!!! На Троєщині!!!!!!!!!! Скільки я маю чекати транспорт??? А ще всю дорогу пропускати цей бескінечний потік?????!!!!!

  • Vadym Mashtabiei

   Возможно вам стоит воспользоваться другим видом транспорта для поездок на работу. Например, велосипедом.

  • Olena

   Настя, це лише один раз на рік!). І так, перекривають дорогу, це роблять всюди, у всьому світі де проводять такого роду акції) Тут немає нічого жахливого. Чого репетуєте?)

інші цікаві матеріали

Час: 9 вересня, 12:00 – 10 вересня, 22:00 Місце: Контрактова площа, Київ Організатор: Goethe-Institut Ukraine У Києві відбудеться Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов за підтримки Ґете-Iнститут в Україні. Подія розпочнеться

Час: 1 – 2 липня 2017 Місце: Oколиці масиву Ґорґани Організатор: Gorgany Понад 600 бігунів та велосипедистів приїдуть у Карпати, щоб взяти участь у екстремальних пригодницьких перегонах

Час: 28 червня 2017, 11:00 Місце: Київ, Майдан Незалежності Організатор: Туристичний проект “Вишиваний Шлях” У столиці розпочнеться святкова велопрогулянка, приурочена до фінішу проекту «Тур Вишиваним Шляхом 2017».