Час: 31 березня, 10:00-18:00

Місце:  Київ, точне місце буде повідомлено зареєстрованим учасникам/цям

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстрація на участь (Заявки на участь приймаються до кінця дня 20 березня 2018 року)

Багато з нас прагнуть їздити велосипедом по місту без стресу та відчуття небезпеки, отримувати задоволення і дихати свіжим повітрям. Деякі хочуть допомогти іншим відкрити для себе велосипедний транспорт. А є такі, що готові не лише їздити і відкривати велосипед іншим, а й діяти заради появи зручних умов для пересування велосипедом.

Як переконати мерію зробити якісну реконструкцію вулиці і подумати не лише про перекладання асфальту?

Як зрозуміти, хто приймає рішення і як виглядатиме твоя вулиці після ремонту або реконструкції?

Як формувати свою пропозицію і доносити її до інших? 

Асоціація велосипедистів Києва оголошує набір учасників/ць на воркшоп з підготовки велосипедних адвокаційних кампаній. Тренінг спрямований на активних мешканців та мешканок Києва та представників/ць громадських організацій, які займаються адвокацією велотранспорту в інших містах України.

На цьому одноденному тренінгу будемо вивчати та планувати свою роботу над спільними проектами лоббіювання появи якісної велоінфраструктури в рамках реконструкцій трьох вулиць Києва.

Про що говоритимемо:

  • Що таке адвокація і що в тому для активних мешканців/ок
  • Система управління у сфері транспорту у КМДА та міській раді. Особливості системи прийняття рішень в інших містах
  • Адвокаційна кампанія: як планувати. Теорія і розробка кейсу

Працюємо в командах, плануємо конкретну роботу над окремими вулицями.

Тренерки: Ксенія Семенова, Анастасія Макаренко

Кількість учасників/ць: 20 людей (10 волонтери та активні мешканці/ки з Києва, 10 з інших ГО за межами Києва)

Мета тренінгу:

  1. Підвищити спроможність волонтерів АВК у підготовці та проведенні адвокаційних кампаній
  2. Розробити кампанії з адвокації появи якісної велоінфраструктури на 3 вулицях Києва
  3. Передати практики та посилити спроможність у проведенні адвокаційних кампаній колег з громадських організацій та ініціатив з інших регіонів

Для участі просимо заповнити коротку форму заявки

Заявки на участь приймаються до кінця дня 20 березня 2018 року. Заявки, надіслані пізніше, будуть розглядатись лише у випадку наявності вільних місць. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 23 березня 2018 року.

Тренінг проводиться в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

інші цікаві матеріали

Коли: 19 травня (неділя), 13:00 – 22:00 Де: Київ, Маріїнський парк – маєток Маковського (вул. Олеся Гончара, 33) Організатор: Маріанна Факас За підтримки: U-Cycle (ГО «Асоціація

Коли: 11-12 та 19 травня Де: буде повідомлено відібраним учасникам. Реєстрація: https://forms.gle/fsnjawxK2VY9NzoZ6 Кількість місць обмежена (до 15 учасників) Ви знаєте, що цей формат зараз у тренді.

Коли: 18 травня 2019 року (субота), 12:00-14:00 Де: 22 перехрестя у різних районах Києва Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Зареєструватися волонтером: bit.ly/bikescount Шостий рік поспіль ми проводимо