Дата: 19-20 квітня

Місце: Київ, точне місце буде повідомлено зареєстрованим учасникам/цям

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Реєстрація на участь (Заявки на участь приймаються до кінця дня 8 квітня 2019 року)

Багато з нас прагнуть їздити велосипедом по місту без стресу та відчуття небезпеки, отримувати задоволення і дихати свіжим повітрям. Деякі хочуть допомогти іншим відкрити для себе велосипед як транспорт. А є такі, що готові не лише їздити і відкривати велосипед іншим, а й діяти заради появи зручних умов для пересування велосипедом.

На які питання будемо шукати відповіді:

  • Які є інструменти для адвокації велоінфраструктури у твоєму місті/ селищі?
  • Як переконати мерію зробити якісну реконструкцію вулиці і подумати не лише про перекладання асфальту?
  • Як зрозуміти, хто приймає рішення і як виглядатиме твоя вулиці після ремонту або реконструкції?
  • Як формувати свою пропозицію і доносити її до інших?

Для кого?

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») оголошує набір учасників/ць на воркшоп з підготовки велосипедних адвокаційних кампаній. 2-денний тренінг спрямований на активних мешканців/ мешканок міст та сіл зі всієї України.

Під час дводенного воркшопу будемо вивчати інструменти адвокації появи якісної велоінфраструктури, проаналізуємо успішні кейси які є в Україні, так й закордоном, попрацюємо «в полях».

Теми воркшопу:

Що таке адвокація і що вона дає для активних мешканців/ок;

Система управління у сфері транспорту у КМДА, міських та селищних радах. Особливості системи прийняття рішень в містах/ селах та ОТГ;

Адвокаційна кампанія: як планувати. Теорія і розробка кейсів.

Кількість учасників та учасниць: 20 осіб.

Мета воркшопу:

  • Підвищити спроможність волонтерів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), молодих агентів змін з інших міст/сіл у підготовці та проведенні адвокаційних кампаній.
  • Передати практики у проведенні адвокаційних кампаній колегам з громадських організацій та ініціатив з інших регіонів.

Для участі просимо заповнити коротку форму заявки. Заявки на участь приймаються до кінця дня 08 квітня 2019 року. Заявки, надіслані пізніше, будуть розглядатись лише у випадку наявності вільних місць. Результати відбору будуть повідомлені не пізніше 10 квітня 2019 року.

Воркшоп проводиться в рамках проекту Cycling Matters: cooperation for better mobility choices за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

 

інші цікаві матеріали

Де: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ, вул.Бориса Грінченка, 9, офіс 23 Коли: 19 листопада (вівторок), 19:00-20:30 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Для кого:

Коли: 31 жовтня, четвер, 16:00-17:30 Де: Київ, креативний простір для розвитку бізнесу Spaces (Майдан Незалежності, 2) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») На церемонії відбудеться нагородження

Коли: 19 вересня (четвер), 08:00 – 10:00 Де: початок в усіх районах Києва, сніданок на Майдані Незалежності біля колони з архистратигом Михаїлом Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація