Час: 22 квітня 2017 року

Місце: арт-простір Plivka – Київ, вул. Васильківська, 1 (ст.метро Голосіївська)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Подія на Facebook

Реєстрація на подію

zz

Запрошуємо членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва, а також усіх охочих на щорічні Загальні збори Асоціації.

Ми розкажемо, чим займалась Асоціація у 2016 році, обговоримо плани і цілі на найближчі роки, оберемо нову Раду та завершимо вечір святковою програмою для знайомства та генерування нових ідей!

Загальні збори проходять раз на рік і є ключовою внутрішньою подією Асоціації, де можна вдосталь поспілкуватися, познайомитися між собою та проаналізувати діяльність АВК. Під час Загальних зборів члени Асоціації можуть напряму впливати на рішення АВК та обирати Раду. Однак збори відкриті також для всіх, хто ще не вступив в організацію та хоче поближче з нею познайомитися.

У програмі Загальних зборів:

звіт Ради та персоналу АВК про діяльність у 2016 році

– презентація планів і цілей на 2017-2020 роки

– обрання нових членів Ради та Голови Асоціації, Ревізійної комісії

– відкритий мікрофон (кожен може коротко виступити, запропонувати свої ідеї, знайти однодумців для проекту тощо)

– неформальна частина: час для знайомства та спілкування. Також наша команда готує сюрприз для всіх

Загальні збори АВК – чому важлива участь кожного

Цього року крім презентації діяльності та планів на наступний рік передбачено більше часу для знайомства, спілкування та обговорення свіжих велоідей. На святкову вечірку запрошені всі.

Обрання членів Ради, Голови та Ревізійної комісії

Під час Зборів відбудеться обрання трьох нових членів Ради Асоціації, Голови, та Ревізійної комісії. Вони визначають стратегічне бачення розвитку організації та разом з персоналом АВК формулюють детальний план роботи Асоціації. Запрошуємо членів АВК подавати свої кандидатури. Дізнайтеся більше про функції Ради та Ревізійної комісії.

Під час Загальних зборів Асоціації велосипедистів Києва, які відбудуться 22 квітня 2017 року, члени АВК оберуть трьох нових членів Ради Асоціації, Голову, та Ревізійну комісію.

Рада АВК визначає стратегічне бачення розвитку організації та разом з персоналом АВК формулює детальний план роботи Асоціації.

Як податися в Раду АВК

Щоб подати свою кандидатуру, ви повинні бути членом Асоціації велосипедистів Києва. Подати кандидатуру в Раду можна до дня Загальних Зборів включно.

Надсилайте свої заявки на посади голови, членів Ради АВК і членів Ревізійної комісії на info@avk.org.ua з темою листа “заявка на Загальні збори”, вказавши ваш досвід і компетенції, які можуть бути корисні АВК. Напишіть нам коротко про себе, ваші цілі у розвитку велоруху, ваші плани на посаді. Про функції членів Ради і Ревізійної комісії можна дізнатися тут.

Для участі у Загальних зборах просимо всіх попередньо зареєструватися. До зустрічі на найважливішій подїі членів Асоціації велосипедистів Києва!

Дізайтеся, як приєднатися до АВК та беріть повноправну участь у визначенні напрямків роботи організації вже під час цих Загальних зборів, які проходять лише раз на рік!

інші цікаві матеріали

Час: 17-18 серпня 2019 року Місце: смт Ворохта Івано-Франківська область Організатори: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: реєстраційний внесок – 300 грн (для тих, хто

Коли: 6 квітня 2019 року (субота), 10:00-16:00. Де: буде повідомлено зареєстрованим учасникам Організатор: Громадська організація Асоціація велосипедистів Києва Реєстрація до 1 квітня Цього року вперше Загальні

Час: 2 червня 2018 року Місце: Izone, вул. Набережно-Лугова, 8 Організатор: Асоціація велосипедистів Києва Реєстрація на подію Подія на Фейсбук Запрошуємо членів та волонтерів Асоціації велосипедистів Києва,