Коли: 19 квітня (п’ятниця) 2019 року

Де: Київ, Майдан Незалежності

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Реєстрація тут

Подія в Facebook

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запрошує працівників компаній, організацій та установ та всіх мешканців нашого міста взяти участь у флешмобі «Велосипедом на роботу» у п’ятницю, 19 квітня. Учасників флешмобу очікує на Майдані Незалежності сніданок з кавою, фото на згадку і конкурси.

За традицією ведучою весняного флешмобу буде яскрава українська телеведуча Марися Горобець!

Ми хочемо, щоб усе більше жителів Києва користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах. Впевнені, що такі зустрічі надихають і заохочують все більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток, адже це не тільки здорОво, економічно, екологічно, а й весело! Поїздка на роботу велосипедом, окрім того, що є безпечною, зручною та комфортною, бадьорить краще за будь-яку каву.

«Їзда на велосипеді не лише збільшує рівень гормонів щастя, підвищує життєвий тонус і продуктивність, але й покращує якість життя людей у місті. Для компаній та організацій це чудова можливість для командотворення і позитивного корпоративного іміджу. Для міста створення умов для пересування велосипедом зменшує затори, шкідливі викиди в повітря та витрати на охорону здоров’я. Весняний день «Велосипедом на роботу» уже став доброю традицією, яка популяризує серед жителів Києва велосипед як вид транспорту», – пояснює директорка U-Cycle (ГО «Асоціації велосипедистів Києва») Настя Макаренко.

У весняний день «Велосипедом на роботу» заїхати перед роботою на Майдан Незалежності можна поодинці, разом з іншими учасниками зі свого району (мапа збору колон: goo.gl/pfahsU) або разом з колегами у складі корпоративної колони.

На Майдані буде конкурс Best Corporate Team, в якому визначимо 3 найчисельніші корпоративні велоколони, і конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу. Для участі в конкурсах потрібно зареєструватись.

Також ви можете приєднатись до волонтерської команди та допомогти на фініші: http://bit.ly/bike2work2019

Смачний сніданок для учасників флешмобу забезпечує мережа гіпермаркетів Ашан.

Генеральним партнером події стала юридична фірма EVERLEGAL, партнером події є логістична компанія Делівері. Доставка вантажук. Кафе DRUZI дарує два ваучери на сніданки для переможців конкурсу на найстильніший діловий образ і лимонад як комплімент всім учасникам флешмобу, які приїдуть в цей день на велосипеді з 9:00 до 11:00.

Захід проходить за інформаційної підтримки Информатор Киев.

Для тих, хто хоче спробувати їздити велосипедом на роботу чи навчання, ми підготували 10 порад, як спланувати свій щоденний веломаршрут.

Програма зустрічі «Велосипедом на роботу»:

7:00-07:30 – старт колон з різних районів Києва для тих, хто не хоче їхати поодинці
8:00-8:30 – зустріч усіх на Майдані Незалежності, ранкова кава, спілкування, музика
8:30-8:40 – обрання переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний «лук» та Best Corporate Team
08:40-8:45 – традиційне спільне фото
8:45-10:00 – дружнє спілкування за кавою

Акредитація для ЗМІ: Марина Блудша, media@avk.org.ua, 097 793 05 69.

інші цікаві матеріали

Де: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ, вул.Бориса Грінченка, 9, офіс 23 Коли: 19 листопада (вівторок), 19:00-20:30 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Для кого:

Коли: 31 жовтня, четвер, 16:00-17:30 Де: Київ, креативний простір для розвитку бізнесу Spaces (Майдан Незалежності, 2) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») На церемонії відбудеться нагородження

Де: Київ, ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1 Коли: 29 вересня (неділя), 15:00-17:00 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Подія в Facebook Urban cycling tour поєднує в собі