Велошкола – волонтерський проект, який щороку проходить з квітня по вересень у кількох районах Києва. Уже 6 років велотренери АВК навчають мешканців Києва їздити містом безпечно та з дотриманням правил дорожнього руху.

Щоб посилити нашу команду велотренерів та зробити проект “Велошкола” потужнішим, запрошуємо всіх охочих на зустріч-планування нового сезону велонавчань.

 

Час: 22 лютого, 19:00

Місце: офіс АВК, вул. Набережно-Лугова, 12, кім. 205. Мапа, як дістатися.

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстрація на велочетвер

 

Світлина від Асоціація велосипедистів Києва.

 

Якщо відчуваєте натхнення приєднатися до команди велотренерів – заповніть відповідний пункт реєстраційної форми.

На зустрічі ми:
– обговоримо формат велошколи
– зберемо пропозиції, що можна покращити
– посилимо команду велотренерів.

Вхід вільний.

Ведучі Велочетверга: координатор велошколи Богдан Лепявко (063 846 00 72) та координаторка велотренерів Анна Храбан (093 520 64 63).

 

ВелоВівторки – зустрічі велоактивістів Києва, що хочуть долучитися до обговорення та організації велосипедних проектів Києва. Ми обговорюємо як популяризувати велотранспорт у місті та проведення конкретних подій. Це також нагода познайомитися та поспілкуватися з іншими велосипедистами та діяльністю Асоціації велосипедистів Києва.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб бути в курсі актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

інші цікаві матеріали

Час: 14 квітня, неділя, 11:00-13:00 Місце: Поділ, Троєщина, Нивки (місця збору вказано в формі реєстрації) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Тривалість велонавчання: 2 години Подія у

Коли: 12 травня 2018 року (субота), 12:00-14:00 Де: 21 перехрестя у різних районах Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва П’ятий рік поспіль Асоціація проводить підрахунок велосипедистів. Рахуємо двічі на рік:

Коли: середа, 27 вересня, 8:30 Де: перед КМДА, вул. Хрещатик, 36 Організатори акції: громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва”, ініціативні групи “Велодень”, Критична Маса, велоспільноти Night