Час: 27 червня 2019 року (четвер), 11:30

Місце збору: Оболонський проспект, 52А, біля АТБ (мапа: https://goo.gl/QmRBvP) – берег Київського моря (50 км від Києва)

Організатор: 7-ий Космос-табір

Відстань: 50 км

Подія в Facebook

Спеціальна знижка за промокодом kosmoscycle для всіх, хто на велосипеді цілих -40% від ціни.

Маршрут велоколони: близько 50 кілометрів, більшість якого – досить рівний асфальт, але останні 10 кілометрів – не дуже рівний. Тому гірський велосипед, або гібрид буде оптимальним вибором, але на шоссе теж можна. Ознайомитися з маршрутом: https://goo.gl/QmRBvP

Темп: за найповільнішим райдером, тож не хвилюйтесь – доїдуть всі. З досвіду доїдемо десь за 3 години без особливих проблем.

«Привіт всім, хто любить чудово проводити час на велосипеді. Є можливість відвідати унікальну подію цього літа – 7`й Космос табір, який буде 27-30 червня. І не просто відвідати, а зробити це верхи на своєму велосипеді, відправивши основні речі автобусом. У Космос на велосипеді – це просто, корисно і весело. Приєднуйтеся!», – запрошують організатори сьомого Космос-табору.

Організатори чекають усіх 27 червня з 11:30 до 12:00, далі вантажать більшість речей в автобуси, які вирушають на півгодини пізніше, та виїжджають в дорогу. Речі слід пакувати відповідним чином, окремо ті, що з собою, окремо ті, що в автобус.

У зворотній бік велоколона повертається в неділю, 30 червня, вранці (точніша інформація на місці).

Інструменти, запас води, латки для камер, насос і декілька запасних камер (на 29 та 26 колеса) будуть у ведучого велоколони.

З усіма питаннями щодо велоколони звертайтеся до нашого ведучого колони Данила Мисака, телефон: 063 640 50 72. З усіма іншими питаннями звертайтесь до комунікатора Космос табору Богдана Яремчука, 063 328 98 06.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Час: 14 березня, 19:00 Місце: KMArt Yard / KMArt Space у Києво-Могилянській академії, вул. Іллінська, 9 (вхід через прохідну НаУКМА на Волоській, 8/5), метро Контрактова

Час: 27 січня, 19:00 Місце: Velocity BAR, Київ, вул. Фізкультури, 3 (ст.м. Олімпійська) Організатор: Асоціація велосипедистів Києва Реєстрація: goo.gl/ZX1zWp АВК продовжує серію зустрічей під назвою #КрутиПедаліКиїв! Події

Час: 6 листопада 2016 року Місце: Київ, Поділ, вул. Кирилівська, 13д Організатори: АВК, веломагазин “Помаранчевий ровер“, “Морква-клуб”   Відомий веломандрівник, громадський активіст, веган і просто крутий хлопець із класним