Час: 21 вересня, п’ятниця, 8:00-10:00 (напередодні всесвітнього Дня без авто)

Місце: Київ, Майдан Незалежності (біля Архангела Михаїла)

Організатори: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстрація: https://goo.gl/q8gpHh

Подія в Facebook

Навіщо?

Ми хочемо, щоб жителі Києва користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах. Впевнені, що такі зустрічі спонукають все більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток, адже це не тільки здорОво, економічно, екологічно, а й весело! Поїздка на роботу велосипедом, окрім того, що є безпечною, зручною та комфортною, бадьорить краще за будь-яку каву.

Для кого?

Запрошуємо взяти участь у флешмобі “Велосипедом на роботу” працівників компаній, організацій та установ міста. За традицією учасників флешмобу очікує на Майдані Незалежності сніданок з кавою, фото на згадку, конкурси та спілкування.

Як?

Дістатися на флешмоб можна поодинці, разом з іншими учасниками зі свого району (мапа з місцями і часом збору колон) або разом з колегами у складі корпоративної колони. Після збору учасників вас очікує конкурс “Best Corporate Team”, в якому переможе найчисленніша корпоративна велоколона. Після цього – конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу. Щоб долучитись до цих активностей, потрібно зареєструватись. Також ви можете приєднатись до волонтерської команди та допомогти на фініші: http://bit.ly/bike2work2018

Для тих, хто хоче спробувати їздити велосипедом на роботу чи навчання, Асоціація велосипедистів Києва підготувала 10 порад, як спланувати свій щоденний веломаршрут.

Програма осіннього флешмобу «Велосипедом на роботу»:
7:00-7:30 – старт колон з різних районів Києва для тих, хто не хоче їхати наодинці
8:00-8:30 – зустріч усіх на Майдані Незалежності, ранкова кава, спілкування, музика
8:30-8:45 – обрання переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний «лук» та найчисельнішу корпоративну колону “Best Corporate Team”
08:45-8:50 – традиційне спільне фото
8:50-10:00 – спілкування за кавою та від’їзд на роботу

Флешмоб проводиться в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Генеральним партнером флешмобу стала система громадського велопрокату Nextbike Kyiv. Серед учасників флешмобу буде розіграш місячних абонементів на користування громадським велопрокатом у Києві. Чай, каву та професійне обслуговування для учасників флешмобу організовує служба кейтерінгу Соль и Перец, а свіжі круасани, як завжди, пече мережа гіпермаркетів Ашан Україна. Також Ашан готує приємний сюрприз для переможців конкурсу Best Corporate Team. Подарунки для переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний лук і найчисельнішу корпоративну велоколону надають перша українська мережа прокату, продажу і сервісу велосипедів veliki.ua і офіційний імпортер та дистриб’ютор велоаксесуарів ABUS в Україні.

Нагадаємо, флешмоб Велосипедом на роботу відбудеться в рамках Європейського тижня мобільності, який відзначають 16-22 вересня в понад 2 тисячах міст по всьому світу. У неділю, 23 вересня, у трьох районах Києва одночасно відбудеться Велошкола з безпеки руху.

Акредитація для ЗМІ: Марина Блудша, media@avk.org.ua, 097 793 05 69.

Довідково: Асоціація велосипедистів Києва — громадська організація, місією якої є комфортний та безпечний Київ, де кожен має можливість їздити на велосипеді. Роботу АВК з адвокації зручної та безпечної велосипедної інфраструктури у Києві та промоції велосипеда як виду транспорту підтримують члени та волонтери організації, Клуб велобізнесу та міжнародні донори.

інші цікаві матеріали

Де: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ, вул.Бориса Грінченка, 9, офіс 23 Коли: 19 листопада (вівторок), 19:00-20:30 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Для кого:

Коли: 31 жовтня, четвер, 16:00-17:30 Де: Київ, креативний простір для розвитку бізнесу Spaces (Майдан Незалежності, 2) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») На церемонії відбудеться нагородження

Де: Київ, ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1 Коли: 29 вересня (неділя), 15:00-17:00 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Подія в Facebook Urban cycling tour поєднує в собі