Час, місце: 16 травня 2015 року

15:00 – збір у скверику справа від Національної опери (вул.Володимирська, 50), 16:00 – старт велопробігу

19:00 – початок програми на фініші (Труханів острів)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстраціяhttp://goo.gl/98GIJJ

Долучитися до підтоговки: http://goo.gl/cb9cfx

Концепція

Сукні, підбори, кошики, квіти, шалики, капелюшки, панчохи і обов’язково велосипед!

Одягаємось у таких стилях:

  • казкові дівчатка (кожен трактує по-своєму),
  • елеганс (вечірні сукні, різноманітний вінтаж),
  • етно (костюми народів світу),
  • хард (для сильних і відчайдушних; спортивна форма і контакти не рахуються).

Фантазуйте, готуйте свій неповторний образ, і приїжджайте у суботу до Оперного театру!

Маршрутів велопараду буде декілька, залежно від обраного вами стилю. За п’ять-шість кілометрів зустрічаємося на Контрактовій площі на каву. Потім однію спільною колоною рушаємо на Труханів острів, де після вечірньої програми можна лишитися на пляжі на всю ніч (це вже власна програма для кожної).

Наш меседж місту

Велосипед можна використовувати для будь-яких поїздок: на зустріч з друзями, на побачення, вечірку, у будь-яких щоденних справах. І при цьому можна залишатися стильною і привабливою.

Велотранспорт є ідеальним альтернативним способом пересуватися містом: зручний, швидкий, економний, з користю для здоров’я та без шкоди довкіллю.

Маршрут

Маршрути будуть надіслані зареєстрованим учасницям, залежно від обраного стилю.

Реєстрація

Реєстрація безкоштовна і обов’язкова. Лише після реєстрації ви отримаєте інструкції, що робити, як їхати і до чого бути готовою.

Зареєструватися: http://goo.gl/98GIJJ

Що робити чоловікам

Любі чоловіки! Ми цінуємо ваше бажання бути корисними і підтримати своїх подруг та знайомих. Тому ви також запрошені на Велопарад.

Але оскільки тематика велопараду чітко визначена, ми просимо вас дотримуватися заданого дрес-коду (так-так, ви все вірно зрозуміли), і рухатися окремою “п’ятою” колоною.

Будь ласка, не супроводжуйте ваших подруг під час велопараду. Це пов’язано з нашою безпекою! Адже ми їхатимемо згідно з ПДД, колонами по 10 осіб, по одній людині в ряд, і ваша додаткова участь може створювати небезпечну ситуацію, яку ми не зможемо контролювати.

У нас є аптечки і ремкомплекти. Все буде добре. Зустрічайте нас на Контрактовій з квітами.

Ми будемо дуже вдячні нашим прекрасним чоловіка за допомогу під час підготовки події та організації кава-поїнту і заходів на фініші. Будь ласка, заповніть реєстраційну форму помічника: http://goo.gl/cb9cfx

Контакти

Валерія Думанецька, координаторка велопараду дівчат 2015, doom3fear[at]bk.ru, 063 304 07 44

Олеся Сторожук, медіа-координаторка АВК, media[at]avk.org.ua, 066 310 31 33

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

інші цікаві матеріали

Час: 9 вересня, 12:00 – 10 вересня, 22:00 Місце: Контрактова площа, Київ Організатор: Goethe-Institut Ukraine У Києві відбудеться Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов за підтримки Ґете-Iнститут в Україні. Подія розпочнеться

Час: 1 – 2 липня 2017 Місце: Oколиці масиву Ґорґани Організатор: Gorgany Понад 600 бігунів та велосипедистів приїдуть у Карпати, щоб взяти участь у екстремальних пригодницьких перегонах

Час: 28 червня 2017, 11:00 Місце: Київ, Майдан Незалежності Організатор: Туристичний проект “Вишиваний Шлях” У столиці розпочнеться святкова велопрогулянка, приурочена до фінішу проекту «Тур Вишиваним Шляхом 2017».