Час: 27 липня (субота), 16:00

Місце: площа біля Оперного театру (вул.Володимирська, 50)

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Реєстрація на подію: https://goo.gl/forms/kzOTdz98Fg4mvmQn1

Подія в Facebook

Для кого?

За результатами підрахунків велосипедистів у Києві, серед усіх користувачів велосипеда жінок дуже мало — від 11 до 20%. Це показник низького рівня безпеки пересування велосипедом по місту і запит на появу безпечної велоінфраструктури. Ми запрошуємо жительок Києва проїхатись велосипедом по місту безпечно, зручно та елегантно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019.

Яка мета?

Зазвичай, коли йдеться про київських велосипедистів, уявляють хлопців у велоформі або спортивному одязі. Велопарад дівчат доводить, що ваш стиль одягу визначаєте саме ви, а не ваш велосипед. Ми показуємо, що поїздки на велосипеді можливі в одязі на будь-який смак та з будь-якої нагоди — їдете ви на діловий обід, зустріч з друзями, на побачення чи навіть у театр. Ми запрошуємо дівчат будь-якого віку, але чоловіки теж можуть приїхати на Велопарад дівчат у стилі KyivCycleChic.

Що таке CycleChic?

Дослівно CycleChic (Сайкл Шик) перекладається з англійської як «велосипедний шик». Цей стиль вуличної моди виник у Європі на противагу велосипедному спорту, через який велосипедну їзду почали сприймати як таку, що потребує спортивного одягу та «екіпірування» і доступну не для всіх. СycleChic робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах. Цей рух покликаний переосмислити велосипед як ефективний і практичний засіб пересування, що полегшує наше життя. Є навіть маніфест Cycle Chic! Ми створюємо локальний варіант цього стилю — #KyivCycleChic.

Фото: Ольга Туча

Розклад Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019

27 липня, субота

Місце збору: площа біля Оперного театру (вул.Володимирська, 50)

16:00-17:00 — збір біля Опери, музика, фотозона, спілкування

17:00-18:00 — неспішний велокруїз двома маршрутами (5 і 10 км) по центру Києва

18:00 — музика і пікнік на галявині біля Пейзажної алеї

Маршрути руху Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019 буде анонсовано додатково.

Велопарад дівчат 2019 проходить за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні, страхової компанії «Раритет», майстерні RIZNORIZ та ГО MotoHelp.

Медіапартнером заходу є Громадське телебачення.

Акредитація для ЗМІ: media@avk.org.ua, 097 793 05 69, Марина Блудша

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Де: Київ, ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1 Коли: 29 вересня (неділя), 15:00-17:00 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Подія в Facebook Urban cycling tour поєднує в собі

Коли: 19 вересня (четвер), 08:00 – 10:00 Де: початок в усіх районах Києва, сніданок на Майдані Незалежності біля колони з архистратигом Михаїлом Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація

Коли:  15 вересня (неділя), 13:00-16:00 Де: Київ, збір у сквері біля Золотих воріт Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: благодійний внесок Подія в Facebook