Час: 14 липня (субота), 15:00

Місце: площа біля Оперного театру (вул.Володимирська, 50)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстрація

Подія у Facebook

Чому Велопарад дівчат?

“Ми запрошуємо мешканок Києва проїхатись велосипедом по місту безпечно, зручно та елегантно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2018. Зазвичай, коли йдеться про київських велосипедистів, уявляють хлопців у велоформі або спортивному одязі. Велопарад дівчат доводить, що ваш стиль одягу визначаєте саме ви, а не ваш велосипед. Ми показуємо, що поїздки на велосипеді можливі в одязі на будь-який смак та з будь-якої нагоди — їдете ви на діловий обід, зустріч з друзями, на побачення чи навіть у театр”, – кажуть в Асоціації велосипедистів Києва.  Щоб взяти участь у велопараді, достатньо зареєструватись.

За результатами підрахунків велосипедистів у Києві, серед усіх користувачів велосипеда жінок дуже мало — від 14 до 21%. Це показник низького рівня безпеки пересування велосипедом по місту і запит на появу безпечної велоінфраструктури.

Фото: Ольга Туча

Що таке CycleChic?

Дослівно CycleChic (Сайкл Шик) перекладається з англійської як “велосипедний шик”. Цей стиль вуличної моди виник у Європі на противагу велосипедному спорту, через який велосипедну їзду почали сприймати як таку, що потребує спортивного одягу та «екіпірування» і доступну не для всіх. СycleChic робить акцент на «нормальній» велосипедній їзді — люди у повсякденному одязі на звичайних велосипедах. Цей рух покликаний переосмислити велосипед як ефективний і практичний засіб пересування, що полегшує наше життя. Є навіть маніфест Cycle Chic!

Фото: Ольга Туча

Розклад Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2018

14 липня, субота

Місце збору: площа біля Оперного театру (вул.Володимирська, 50)

15:00-16:00 — джаз, фотозона, формування велоколон біля Опери

16:00-17:00 — неспішний велокруїз двома маршрутами (5 і 10 км) по центру Києва

17:00 — екскурсія по вуличній виставці “Велобум 1890-х” і джаз на галявині біля Пейзажної алеї

Маршрути руху Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2018:

1) Light – 7 км, див. мапу
Оперний театр (старт) – Володимирська вгору – Володимирський проїзд – Трьохствятительська – алея у парку Володимирська гірка – оглядовий майданчик (зупинка 2-3 хв) – алея у парку Володимирська гірка (у зворотньому напрямку) – Трьохсвятительська – Десятинна – Володимирська – Богдана Хмельницького – Івана Франка – Липинського – Велотрек (зупинка 2-3 хв) – Чеховський пров. – Бульварно-Кудрявська – Львівська площа – Стрітенська – Стрілецька – Велика Житомирська – Володимирська – Десятинний провулок – оглядовий майданчик на Пейзажній алеї (фініш)

2) Hard – 10 км, див. мапу
Оперний театр (старт) – Володимирська вниз – Богдана Хмельницького – Івана Франка – Липинського – Велотрек (зупинка 2-3 хв) – Богдана Хмельницького – Володимирська – Льва Толстого – Жилянська – Боженка (кол. Короленківська) – Івана Федорова – Велика Васильківська – Жилянська – Шота Руставелі – Рогнідинська – Велика Васильківська – Хрещатик – Богдана Хмельницького – Пушкінська – Прорізна – Паторжинського – Ірининська – Володимирська – Десятинний провулок – оглядовий майданчик на Пейзажній алеї (фініш)

Асоціація велосипедистів Києва — громадська організація, місією якої є комфортний та безпечний Київ, у якому кожен має можливість їздити на велосипеді. Роботу АВК з адвокації зручної та безпечної велосипедної інфраструктури у Києві та промоції велосипеда як виду транспорту підтримують члени та волонтери організації, Клуб велобізнесу та міжнародні донори.

Акредитація для ЗМІ: media@avk.org.ua, 097 793 05 69, Марина Блудша

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали

Де: Київ, ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1 Коли: 28 вересня (субота), 15:00-17:00 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Подія в Facebook Urban cycling tour поєднує в собі

Коли: 19 вересня (четвер), 08:00 – 10:00 Де: початок в усіх районах Києва, сніданок на Майдані Незалежності біля колони з архистратигом Михаїлом Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація

Коли:  15 вересня (неділя), 13:00-16:00 Де: Київ, збір у сквері біля Золотих воріт Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: благодійний внесок Подія в Facebook