Час: 5-7 жовтня 2018 року

Місце: Івано-Франківськ, Промприлад

Програма Велофоруму 2018

Сайт Велофоруму: https://veloforum.org/

Велофорум – це міжгалузева конференція на перетині транспортної політики, сталого місцевого розвитку та громадянського суспільства. Основні цільові групи конференції – активісти громадського сектору, представники органів місцевої влади, спеціалісти з містопланування і транспортної інфраструктури, студенти.

У 2017 році 9-й “Велофорум” відбувся у Миколаєві, де зібрав 126 учасників і доповідачів з 23 міст України, Білорусі, Німеччини, Ірландії, Швеції, Бельгії та Польщі. У попередні роки конференцію приймали Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

Організаторами Велофоруму 2018 в Івано-Франківську виступають громадська організація “Асоціація велосипедистів Києва” (Київ), громадська організація “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче) і ГО “Тепле місто”. Приймаючі міста конференції обираються на конкурсній основі.

Конференція “Велофорум” у минулому підтримувалась Європейським Союзом, Відділом преси, освіти та культури Посольства США в Україні, Представництвом фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Європейською федерацією велосипедистів та іншими організаціями. У 2014-2016 роках “Велофорум” проходить в рамках проекту “Розвиток велотранспорту задля добробуту громад”, який має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні. Виконавцем проекту є ГО “Асоціація велосипедистів Києва”, партнерами проекту є ГО “Центр соціальних та ділових ініціатив” (м. Яремче) та Європейська федерація велосипедистів (Брюссель), за підтримки Європейського Союзу.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб бути в курсі актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

інші цікаві матеріали

Коли: 16 травня 2018 року (середа), 17:00-19:00 Де: 21 перехрестя у різних районах Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва П’ятий рік поспіль Асоціація проводить підрахунок велосипедистів. Рахуємо двічі на рік:

Час: 31 березня, п’ятниця, 9:00 Місце: Поштова площа, Київ  (орієнтир – будівля Річкового вокзалу, вул. Поштова площа 3) Організатори: громадський рух Екоцентр, Асоціація велосипедистів Києва, кампанія

Час: 23 листопада 2016 року Місце: Київ, НСК “Олімпійський” (вул.Велика Васильківська, 55) Організатори: Київська міська державна адміністрація Партнерами заходу є інвестиційна компанія Dragon Capital та Європейська Бізнес Асоціація,