Час: 17 вересня 2015, 18:40 (збір), 19:00 (початок)

Місце: збір біля пам’ятника Т.Г.Шевченку (навпроти Червоного корпусу університету)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Реєстрація


Ми зустрінемось напевне у найзатишнішому парку Києва, де чудово поєдналися сучасність із віковими деревами та прослідуємо до входу у Верхнє місто.

Золоті ворота – головна брама стародавнього Києва, пам’ятка оборонної архітектури Київської Русі, одна із найдавніших датованих споруд Східної Європи, символ Києва.

Старий Київ або Верхнє місто є історичним ядром Києва. Саме на території Старого Києва було збудовано першу кам’яну церкву Русі — Десятинну церкву. На території Старого Києва збереглися унікальні пам’ятки, що є перлинами культурної та духовної спадщини України: Софійський собор та споруди колишнього Софійського монастиря, руїни Золотих воріт, Михайлівський Золотоверхий собор, Андріївська церква.

Ми проїдемо однією із найдавніших вулиць міста Києва – Володимирською, що  виникла не пізніше кінця Х століття, пролягала через найдавніші частини Києва — Місто Володимира та Місто Ярослава, вела від парадного в’їзду Золотих воріт до головного храму — Софійського собору та до княжих і боярських палаців Акрополя (Старокиївської гори).

Завітаємо в гості до Їжачка в тумані, провідаємо мозаїчних звірят на Пейзажній алеї, промчимося вечірнім Андріївським узвозом. Пам’ятники Михайлу Булгакову, Петру Сагайдачному, Гостинний Двір, Києво-Могилянська академія, Церква Різдва Христового, оновлена Поштова площа, Колона Магдебурзького права і нарешті фінішна пряма.

Ми заїдемо на Парковий міст аби побажати Сонцю доброї ночі та проїдемось до берега Дніпра на Трухановому острові, де на зручних пледиках насолоджуватимемось виглядом підсвічених Дніпрових круч. Отже, не забудьте взяти із собою пледи, термоси, філіжанки з кавою, печиво та інші нямнямки.

Екскурсія безкоштовна.

Для участі просимо зареєструватися.

Вікове обмеження – для осіб від 14 років.

Контакти екскурсовода – Екскурсовод – Анна Сенько 067 454 90 54

Важливо: переконайтеся, що у вас справний велосипед і не забудьте ліхтар та задню червону мигалку!

Велоекскурсія відбувається в рамках Європейського тижня мобільності. Європейський тиждень мобільності щороку святкують з 16 по 22 вересня у понад 2 000 міст Європи, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а використання громадського транспорту, велосипедів і пішохідних зон – збільшувати. Київ приєднається до ЄТМ вже вп’яте. Більше інформації – mobilityweek.org.ua.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин! 

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

інші цікаві матеріали

Час: 9 вересня, 12:00 – 10 вересня, 22:00 Місце: Контрактова площа, Київ Організатор: Goethe-Institut Ukraine У Києві відбудеться Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов за підтримки Ґете-Iнститут в Україні. Подія розпочнеться

Час: 1 – 2 липня 2017 Місце: Oколиці масиву Ґорґани Організатор: Gorgany Понад 600 бігунів та велосипедистів приїдуть у Карпати, щоб взяти участь у екстремальних пригодницьких перегонах

Час: 28 червня 2017, 11:00 Місце: Київ, Майдан Незалежності Організатор: Туристичний проект “Вишиваний Шлях” У столиці розпочнеться святкова велопрогулянка, приурочена до фінішу проекту «Тур Вишиваним Шляхом 2017».