Де: Київ, ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1

Коли: 29 вересня (неділя), 15:00-17:00

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Подія в Facebook

Urban cycling tour поєднує в собі велоекскурсію та велошколу з безпеки руху і відбудеться цього разу в межах Фестивалю живих історій.

Велогідом буде київський екскурсовод у білих рукавичках і член U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Максим Дербеньов. Учасники велоекскурсії розгадають таємні знаки на павільйонах ВДНГ, побачать макет вугільної шахти на території Виставкового центру, дізнаються унікальну історію ресторану «Прага» і зможуть загадати бажання в Тунелі Кохання в Парку Бажань. Перед велоекскурсією всі учасники матимуть змогу прослухати теоретичну частину велошколи з безпеки руху, щоб навчитись безпечно пересуватись велосипедом по дорозі.

ВДНГ побудовано як величне місце досягнень радянського часу і вважається архітектурним шедевром радянського необароко. У 2015 році ВДНГ почали відроджувати як культурний та інноваційний центр з громадськими просторами. Виставковий центр нараховує 180 будівель і споруд, 20 з яких сьогодні мають статус історико-культурних пам’ятників України.

Умовою участі є free donation на підтримку U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), який можна зробити за посиланням: http://bit.ly/cycling_tour Важливо вказати у графі «коментар» urban cycling tour. Кількість місць обмежена.

Нагадаємо, у вересні цього року U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запустила urban cycling tours — новий формат міських велоекскурсій, який поєднує велоекскурсію і велошколу з безпеки руху. Мета urban cycling tours — заохочувати більше людей їздити велосипедом по місту та генерувати кошти для підтримки громадської організації.

Медіапартнером urban cycling tours є київський міський онлайн-журнал «Хмарочос».

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

 

інші цікаві матеріали

Коли: 19 вересня (четвер), 08:00 – 10:00 Де: початок в усіх районах Києва, сніданок на Майдані Незалежності біля колони з архистратигом Михаїлом Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація

Коли:  15 вересня (неділя), 13:00-16:00 Де: Київ, збір у сквері біля Золотих воріт Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: благодійний внесок Подія в Facebook

Коли: 25 вересня 2019 року (середа), 17:00-19:00 Де: 22 перехрестя у різних районах Києва Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Зареєструватися волонтером: bit.ly/bikescount Шостий рік поспіль ми проводимо підрахунок