Коли:  15 вересня (неділя), 13:00-16:00

Де: Київ, збір у сквері біля Золотих воріт

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Умови участі: благодійний внесок

Подія в Facebook

«Ми запускаємо urban cycling tours — новий формат міських велоекскурсій від нашої спільноти. Щоразу це буде інша тема та інший велогід. Завдяки цьому формату ми хочемо поєднати приємне з корисним — велоекскурсію і велошколу з безпеки руху, щоб заохотити більше людей їздити велосипедом по місту. Для нашої громадської організації це також новий вид соціального підприємництва», – розповіла членкиня U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Олеся Гордієнко, яка проведе першу велоекскурсію.

Умовою участі є благодійний внесок на підтримку U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») у розмірі вартості кави та тортика в київській кав’ярні. Зробити внесок можна за посиланням: http://bit.ly/cycling_tour Важливо, у графі «коментар» вказати urban cycling tour, а також заповнити анкету, яка прийде після оплати. Кількість місць обмежена.

Urban cycling tour №1 «Мурали в центрі» розпочнеться від скверу біля Золотих воріт і на своєму шляху проїде повз велотрек, Афанасівський яр, Верхнє місто, Воздвиженку, Михайлівську та Софіївську площі. Перед велоекскурсією всі учасники матимуть змогу прослухати теоретичну частину велошколи з безпеки руху, щоб навчитись безпечно пересуватись велосипедом по дорозі. Urban cycling tour завершиться в секретному місці з можливістю випити каву і відпочити.

Медіапартнером urban cycling tours є київський міський журнал «Хмарочос».

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Де: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ, вул.Бориса Грінченка, 9, офіс 23 Коли: 19 листопада (вівторок), 19:00-20:30 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Для кого:

Коли: 31 жовтня, четвер, 16:00-17:30 Де: Київ, креативний простір для розвитку бізнесу Spaces (Майдан Незалежності, 2) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») На церемонії відбудеться нагородження

Де: Київ, ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1 Коли: 29 вересня (неділя), 15:00-17:00 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Подія в Facebook Urban cycling tour поєднує в собі