Де: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ, вул.Бориса Грінченка, 9, офіс 23

Коли: 11 грудня (середа), 19:00-20:30

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Для кого: члени, друзі і волонтери організації

Умови участі: реєстрація

 

 

Що таке соціальна економіка і до чого тут велосипед?
Як за допомогою методів сторітелінгу та гейміфікації обговорювати теми урбан дизайну, безпеки на дорогах та рівного доступу до міського простору?

Координаторка волонтерської та членської програм U-Cycle Марія Шененко, натхненна міжнародним обміном від Erasmus+, у форматі тренінгу поділиться зі спільнотою U-Cycle зворушливими історіями соціальних підприємців країн Європи, а також практичними порадами і технологіями залучення аудиторії в вашу історію.

Просимо попередньо зареєструватися.


Подискутуємо про велокультуру в контексті соціально-економічного ефекту, отримаємо нові інструменти для проведення тренінгів та фасилітації подій, власноруч створимо гру та спробуємо в неї зіграти за чаєм в офісі U-Cycle. Має бути весело.

Приєднуйтесь!

 

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») запускає серію зустрічей U-Cycle MeetUp для навчання, обміну досвідом і натхнення.

інші цікаві матеріали

Коли: 1 грудня (неділя), 19:00 Де: кав’ярня Sereda Vegan Point, Київ, вул. Прорізна, 10 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: вхід вільний, просимо зареєструватися

Де: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ, вул.Бориса Грінченка, 9, офіс 23 Коли: 19 листопада (вівторок), 19:00-20:30 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Для кого:

Коли: 31 жовтня, четвер, 16:00-17:30 Де: Київ, креативний простір для розвитку бізнесу Spaces (Майдан Незалежності, 2) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») На церемонії відбудеться нагородження