Коли: 11-12 та 19 травня

Де: буде повідомлено відібраним учасникам.

Реєстрація: https://forms.gle/fsnjawxK2VY9NzoZ6

Кількість місць обмежена (до 15 учасників)

Ви знаєте, що цей формат зараз у тренді. Найбільше охоплення збирають в соцмережах саме відео. Найпопулярніша перспективна соцмережа – TikTok, де тільки відео і є. Ютуб-канали замінили вже багатьом телевізор (і ми з цього дуже раді). Навіть тут, на фейсбуці, з’явився розділ Watch. Логічно, що вміння робити крутий відеоконтент зараз a must!

Для нас важливо та цінно, аби представники нашої команди волонтерів, друзів та членів розвивалися та отримували нові знання та навички, у тому числі в діджитал-комунікаціях та у створенні відеоконтенту. Саме тому ми запросили фахівця з візуальних комунікацій, журналіста, відеографа та засновника LINZA production Леся Якимчука, який поділиться з вами знаннями та практичним досвідом виготовлення відеоролика з нуля. Ми разом навчимося створювати якісні та вірусні медіаматеріали!

По завершенню інтенсиву ми мріємо сформувати сталу волонтерську команду, якій цікаво розвиватися у сфері виробництва відео і яка буде підсилювати медіароботу U-Cycle, а також допомагати в промоції членства та волонтерства.

Дедлайн подачі заявок: 5 травня.

Результати відбору повідомимо 6 травня.

інші цікаві матеріали

Де: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ, вул.Бориса Грінченка, 9, офіс 23 Коли: 19 листопада (вівторок), 19:00-20:30 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Для кого:

Коли: 31 жовтня, четвер, 16:00-17:30 Де: Київ, креативний простір для розвитку бізнесу Spaces (Майдан Незалежності, 2) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») На церемонії відбудеться нагородження

Коли: 19 вересня (четвер), 08:00 – 10:00 Де: початок в усіх районах Києва, сніданок на Майдані Незалежності біля колони з архистратигом Михаїлом Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація