Коли: 11-12 та 19 травня

Де: буде повідомлено відібраним учасникам.

Реєстрація: https://forms.gle/fsnjawxK2VY9NzoZ6

Кількість місць обмежена (до 15 учасників)

Ви знаєте, що цей формат зараз у тренді. Найбільше охоплення збирають в соцмережах саме відео. Найпопулярніша перспективна соцмережа – TikTok, де тільки відео і є. Ютуб-канали замінили вже багатьом телевізор (і ми з цього дуже раді). Навіть тут, на фейсбуці, з’явився розділ Watch. Логічно, що вміння робити крутий відеоконтент зараз a must!

Для нас важливо та цінно, аби представники нашої команди волонтерів, друзів та членів розвивалися та отримували нові знання та навички, у тому числі в діджитал-комунікаціях та у створенні відеоконтенту. Саме тому ми запросили фахівця з візуальних комунікацій, журналіста, відеографа та засновника LINZA production Леся Якимчука, який поділиться з вами знаннями та практичним досвідом виготовлення відеоролика з нуля. Ми разом навчимося створювати якісні та вірусні медіаматеріали!

По завершенню інтенсиву ми мріємо сформувати сталу волонтерську команду, якій цікаво розвиватися у сфері виробництва відео і яка буде підсилювати медіароботу U-Cycle, а також допомагати в промоції членства та волонтерства.

Дедлайн подачі заявок: 5 травня.

Результати відбору повідомимо 6 травня.

інші цікаві матеріали

Де: Київ, Поділ Коли: 22 червня (субота), 16:00 Організатори: U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»), DREAM Hostels Подія в Facebook Перша з міських велосипедних екскурсій

Коли: 24 квітня, 19.00 Де: буде повідомлено зареєстрованим учасникам Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: реєстрація Дедлайн реєстрації: 22 квітня. Коментар у ЗМІ –

Коли: 19 квітня (п’ятниця) 2019 року Де: Київ, Майдан Незалежності Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Реєстрація тут Подія в Facebook U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)