Час: 12 липня 2018 року (четвер), 18:30

Місце: Самосад на Подолі (Київ, вул. Волоська, 19/22)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Умови участі: вхід вільний за умови реєстрації

Реєстрація: https://goo.gl/EAvYdT

Турбує якість велодоріжок у твоєму місті? Дізнайся, як на це вплинути!

Асоціація велосипедистів Києва запрошує на тренінг з проведення велосипедного аудиту вулиць. Тренінг спрямований на активних мешканців та мешканок Києва, які готові застосувати набуті знання на практиці.
На тренінгу ознайомимось з таким:

  • форма аудиту, яка є частиною велоконцепції;
  • критерії та методи оцінки велосипедного аудиту вулиць;
  • правила та механізм велосипедного аудиту на основі найкращих практик інших країн.

Тренінг з велоаудиту Асоціація велосипедистів Києва проводить на запит волонтерів.

Нагадаємо, у березні АВК організувала тренінг з велоаудиту, де поділилась методикою оцінки якості велоінфраструктури в місті.

Тренінг проводиться в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб бути в курсі актуальних велоанонсів і новин!

інші цікаві матеріали

Коли: 21 березня, 14:00-14:30 Де: прес-центр ІА «Київ Інформатор» Організатор: ГО Асоціація велосипедистів Києва Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» презентує платформу юридичної допомоги постраждалим у вело-ДТП.

Коли: 27 лютого, середа, 11:00-12:00 Де: Київська міська державна адміністрація, вул.Хрещатик, 36, прес-центр (1 поверх) Організатор: Громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва» За підтримки: Програми сприяння

Коли: 5 вересня 2018, середа, 09:00-09:30 Де: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Київ, вул.Б. Хмельницького, 4 (у внутрішньому дворі біля велопарковки) ГО «Асоціація велосипедистів