Час: 12 липня 2018 року (четвер), 18:30

Місце: Самосад на Подолі (Київ, вул. Волоська, 19/22)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Умови участі: вхід вільний за умови реєстрації

Реєстрація: https://goo.gl/EAvYdT

Турбує якість велодоріжок у твоєму місті? Дізнайся, як на це вплинути!

Асоціація велосипедистів Києва запрошує на тренінг з проведення велосипедного аудиту вулиць. Тренінг спрямований на активних мешканців та мешканок Києва, які готові застосувати набуті знання на практиці.
На тренінгу ознайомимось з таким:

  • форма аудиту, яка є частиною велоконцепції;
  • критерії та методи оцінки велосипедного аудиту вулиць;
  • правила та механізм велосипедного аудиту на основі найкращих практик інших країн.

Тренінг з велоаудиту Асоціація велосипедистів Києва проводить на запит волонтерів.

Нагадаємо, у березні АВК організувала тренінг з велоаудиту, де поділилась методикою оцінки якості велоінфраструктури в місті.

Тренінг проводиться в рамках проекту Cycling Matters за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб бути в курсі актуальних велоанонсів і новин!

інші цікаві матеріали

Де: Київ, Поділ Коли: 22 червня (субота), 16:00 Організатори: U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»), DREAM Hostels Подія в Facebook Перша з міських велосипедних екскурсій

Коли: 11-12 та 19 травня Де: буде повідомлено відібраним учасникам. Реєстрація: https://forms.gle/fsnjawxK2VY9NzoZ6 Кількість місць обмежена (до 15 учасників) Ви знаєте, що цей формат зараз у тренді.

Коли: 24 квітня, 19.00 Де: буде повідомлено зареєстрованим учасникам Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: реєстрація Дедлайн реєстрації: 22 квітня. Коментар у ЗМІ –