9 грудня команда АВК відвідає Центр соціально-психологічної реабілітації дітей № 1, де проведуть велошколу, а ввечері відзначить День волонтера квартирником. Долучайтесь!

 

 

Волонтерство – це можливість зробити чиєсь життя щасливішим. У нас є амбітний план 😉

У Києві в кожному районі є Центр соціально-психологічної реабілітації дітей, вихованці яких – діти, що не мають батьків/ піклувальників. Діти в Центрах завжди раді подарункам, але ще більше вони раді увазі та можливості поспілкуватися, погратися.

І ми від АВК можемо стати на один день їхніми велосипедними чарівниками і 9 грудня з 10.00 до 13.00 відвідаємо один з таких центрів – Центр соціально-психологічної реабілітації дітей № 1, що на Троєщині.

Як можна долучитися:
🎁 Передати подарунки: дитячі/ підліткові велосипеди, іграшки, солодкі набори, теплий одяг.
🚲 Долучитись до волонтерської команди АВК і поїхати в Центр, аби провести з дітьми час, поспілкуватись і провести для них Велошколу з безпеки руху: bit.ly/avkvolunteers

Якщо у вас є питання або ви хочете передати подарунки – контактуйте з координаторкою волонтерів Марії Шененко: 0503571744, maria@avk.org.ua до 8 грудня включно.

 

А ввечері на волонтерську команду чекає святковий квартирник. Запрошуємо стати учасниками творчої програми та гостями вечора.

 

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

інші цікаві матеріали