Коли: 4-6 липня, 10:00-18:00

Де: Контрактова площа, офіс Асоціації велосипедистів Києва (вул.Іллінська, 12, офіс 313)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Прийшов час створити справжню, комплексну велосипедну концепцію для Києва. Ми пропонуємо створити її разом, працюючи на основі пропозицій та методів німецьких планувальників – так, як ми уже спланували пілотний велорайон Дарницький. Ми вважаємо, що кияни мають право створити свою велосипедну концепцію сами, озброївшись іноземним досвідом, – якщо вже місто не може створити такої концепції.

Цього разу відбудеться робота над плануванням швидкісної, наскрізної веломережі для всього Києва, узгодження з плануванням іншим районів. Планування центральної частини міста (Печерськ, Липки, Звіринець, Поділ, Хрещатик).

Більше про планування велоконцепції

Графік наступних зустрічей:

Робоча зустріч з планування Березняків, Троєщини, Райдужного (8 липня)

Робоча зустріч над супутньою велосипедною інфраструктурою для Києва (15 липня)

Підсумкова робоча зустріч з планування велоконцепції для Києва (22 липня)

Чи може простий велосипедист взяти участь у роботі, і хто взагалі може взяти участь у роботі

Ми розраховуємо, що до роботи долучаться велосипедисти, що уже зараз їздять містом, і особливо велосипедисти, які хочуть їздити Києвом, але поки що не бачать для себе можливості.

Запрошуємо до роботи дизайнерів, планувальників, транспортників, архітекторів, урбаністів, студентів, депутатів міської ради та представників мерії і районних адміністрацій.

Окремо запрошуємо зацікавлених у такому плануванні людей з інших міст України, аби перейняти досвід та знання, навчитися робити це на практиці, і впровадити надалі у своєму місті.

Як долучитися 

1) Необхідно зареєструватися за цим посиланням, і за кілька днів зустрічі ви отримаєте лист-підтвердження, адресу місця та план роботи. Позначте, хто ви за фахом, яку роботу можете виконувати, у яку дату хочете взяти участь, у якому районі мешкаєте.

2) Перед зустріччю, ознайомтеся з матеріалами, які стануть в нагоді під час планування (якими знаннями будемо користуватися).

Читайте, як пройшла перша організаційна зустріч по плануванню велоконцепції.

Асоціація велосипедистів Києва є неприбутковою організацією та значною мірою існує за рахунок пожертв і підтримки членів Асоціації. Якщо Ви бажаєте допомогти нашій діяльності, зробіть благодійний внесок.

інші цікаві матеріали

Час: 9 вересня, 12:00 – 10 вересня, 22:00 Місце: Контрактова площа, Київ Організатор: Goethe-Institut Ukraine У Києві відбудеться Фестиваль-відкриття Українсько-німецького року мов за підтримки Ґете-Iнститут в Україні. Подія розпочнеться

Час: 1 – 2 липня 2017 Місце: Oколиці масиву Ґорґани Організатор: Gorgany Понад 600 бігунів та велосипедистів приїдуть у Карпати, щоб взяти участь у екстремальних пригодницьких перегонах

Час: 28 червня 2017, 11:00 Місце: Київ, Майдан Незалежності Організатор: Туристичний проект “Вишиваний Шлях” У столиці розпочнеться святкова велопрогулянка, приурочена до фінішу проекту «Тур Вишиваним Шляхом 2017».