Коли: 5 вересня 2018, середа, 09:00-09:30

Де: Міністерство енергетики та вугільної промисловості України, Київ, вул.Б. Хмельницького, 4 (у внутрішньому дворі біля велопарковки)

ГО «Асоціація велосипедистів Києва» запрошує журналістів 5 вересня на брифінг про конкурс «Велопрацедавець 2018», який відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси. Брифінг відбудеться біля велопарковки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, яке стало першим учасником конкурсу цього року. У 2018 році конкурс «Велопрацедавець року» проходить у дев’ятий раз, прийом заявок для роботодавців Києва та міст-супутників триває до 1 жовтня.

Мета конкурсу «Велопрацедавець 2018» – створення велосипедної інфраструктури в офісах і впровадження корпоративної велокультури. Велокультура на робочому місці зміцнює і береже здоров’я співробітників, знижує рівень захворюваності, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності.

На брифінгу можна буде дізнатись про умови конкурсу та церемонію нагородження, мотивацію роботодавців ставати велопрацедавцями, переваги велозручностей в офісі та побачити першими Кубок Велопрацедавця 2018.

Спікери:

  • Маріанна Маршаленко, координаторка партнерської програми Асоціації велосипедистів Києва
  • Роман Гекалюк, голова профспілки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України
  • Олександр Ружицький, партнер юридичної фірми EVERLEGAL — переможця конкурсу «Велопрацедавець 2017»

Організатором конкурсу є громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва». Переможцями конкурсу в попередні роки стали юридична фірма EVERLEGAL (2017), група компаній інтернет-торгівлі EVO (2016), ІТ-компанії ZEO-Alliance (2015) і Luxoft (2014), медіахолдинг 1+1 (2013), ІТ-компанії Ciklum (2012), Melexis Ukraine (2011), GlobalLogic (2010).

Сайт конкурсу «Велопрацедавець року»

Конкурс Велопрацедавець у Facebook

Довідково: Асоціація велосипедистів Києва — громадська організація, місією якої є комфортний та безпечний Київ, де кожен має можливість їздити на велосипеді. Роботу АВК з адвокації зручної та безпечної велосипедної інфраструктури у Києві та промоції велосипеда як виду транспорту підтримують члени та волонтери організації, Клуб велобізнесу та міжнародні донори.

Брифінг відбудеться біля велопарковки Міністерства енергетики та вугільної промисловості України, яке стало першим учасником конкурсу цього року.

Акредитація: Марина Блудша, медіакоординаторка Асоціації велосипедистів Києва, media@avk.org.ua, 0977930569.

інші цікаві матеріали

Час: 18 жовтня, 15:00 – 16:30 Місце: Американський дім у Києві, вул. Миколи Пимоненка, 6 Організатор: Асоціація велосипедистів Києва Участь у заході за умови реєстрації. Роботодавців

Час: 21 вересня, п’ятниця, 8:00-10:00 (напередодні всесвітнього Дня без авто) Місце: Київ, Майдан Незалежності (біля Архангела Михаїла) Організатори: Асоціація велосипедистів Києва Реєстрація: https://goo.gl/q8gpHh Подія в Facebook

Час: 29 липня, неділя, 13:00 – 17:00 Місце: Київ, Труханів острів, пляж біля ЮБК (в напрямку метро Дніпро) Організатор: Асоціація велосипедистів Києва Умови участі: реєстрація http://bit.ly/avknetworkingparty