Коли: субота, 3 червня 2017 року, 12:00-14:00

Де: понад 20 перехресть, 7 районів Києва

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Pidrahunok Volontery_May 2017_site 720x480

Четвертий рік поспіль Асоціація проводить підрахунок велосипедистів. Рахуємо двічі на рік: навесні та восени. Як найтиповіший будній день обрали середу, з 17:00 до 19:00, як типовий вихідний – субота з 12:00 до 14:00.

Запрошуємо волонтерів рахувати велосипедистів, які проїжджають через перехрестя – нам потрібна допомога на 19 перехрестях Києва! Щоб стати волонтером, заповніть цю форму, будь ласка. Ви маєте змогу стати частиною унікального дослідження!

Окремо рахуватимуть жінок-чоловіків, велосипедистів у шоломах, велосипедистів, що рухаються у невірному (зустрічному) напрямку, та тих, що рухаються по дорозі або по троутару.

Місця для підрахунку визначені так, щоб можна було потім порівняти:

 • скільки хлопців та скільки дівчат їздить (у перспективі це покаже, наскільки суб’єктивно безпечним стало наше місто для велосипедистів, адже що більше дівчат, то більш безпечне місто – така статистика),
 • скільки велосипедистів одягають спортивний одяг та шоломи, а скільки їздить у звичайному одязі,
 • яка різниця у поїздках по буднях і по вихідним,
 • яку вулицю вибирають велосипедисти, якщо є паралельні вулиці: більш спокійну, де менше машин, або більш швидку, але де більше машин і вони їдуть швидше,
 • скільки велосипедистів їдуть по дорозі, а скільки по троутару,
 • чи залежить кількість велосипедистів на певній вулиці від наявності на ній велодоріжки,
 • як зміниться кількість велосипедистів на вулиці, на якій спершу не було велодоріжки, а потім з’явилася.

Результати підрахунку велосипедистів восени 2016 року

Результати підрахунку велосипедистів навесні 2015 року

Результати підрахунку велосипедистів у 2014 році

Контакти:

Анна Гайдай

gaidai [at] avk.org.ua

096 975 92 85

Хочете бачити Київ велосипедним? Приєднуйтеся до Асоціації велосипедистів Києва. Що більше нас буде, то швидше ми будемо жити в комфортному місті!

 • Юрій Насєка

  Приїхав на Голосіївську у 9.20 – нікого не було. Нічого особливого, але це якось не правильно. Якщо пишете 8.00 – 10.00 то потрібно виконувати.

  • Олеся

   Ну взагалі-то це дослідження, і взагалі-то ніхто нікому не повинен казати, де і коли рахують – для чистоти експерименту. Підрахунок перенесено на інший день у зв’язку з погодою – всі волонтери вчасно попереджені, більше нікому казати в принципі не повинні були 🙂

   • Олег Муравицький

    Вибачте, але вам треба кількість порахувати чи чистоту експерименту зберегти? Я, наприклад, учора трохи змінив маршрут, щоб мене теж порахували, бо на моєму звичному шляху поста не було, так що у цьому поганого або нечесного? Вам же потрібна кількість велосипедистів у місті, а не тих, що їдуть окремими вулицями. Людина, яка зазвичай не їздить містом на ровері, навряд чи буде заради підрахунку міняти свій спосіб пересування. Тому, на мою думку, попереджати, хто, коли і де стоїть – варто.

    • Олеся

     Ми не ставимо за метру порахувати всіх, це нереально.
     Якраз якщо всі почнуть підлаштовуватися, щоб їх порахували, чистоти експерименту й не буде

     • Олег Муравицький

      Ще раз кажу – ті, хто зазвичай не їздить – підлаштовуватися не будуть. А тих, хто активно користуються велосипедом, тобто все одно їде, але трохи не там – чому б і не долучити до акції? Звичайно, це ваш підрахунок, ваша й методика, але ж ви самі запостили мапу з розташуванням пунктів підрахунку, тому і виникло непорозуміння. Хай там що – респект за вашу роботу.

     • Олеся

      дякуємо!

інші цікаві матеріали

Коли: 12 травня 2018 року (субота), 12:00-14:00 Де: 21 перехрестя у різних районах Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва П’ятий рік поспіль Асоціація проводить підрахунок велосипедистів. Рахуємо двічі на рік:

Коли: 16 травня 2018 року (середа), 17:00-19:00 Де: 21 перехрестя у різних районах Києва Організатор: Асоціація велосипедистів Києва П’ятий рік поспіль Асоціація проводить підрахунок велосипедистів. Рахуємо двічі на рік:

Велошкола – волонтерський проект, який щороку проходить з квітня по вересень у кількох районах Києва. Уже 6 років велотренери АВК навчають мешканців Києва їздити містом безпечно