Де: 22 перехрестя у різних районах Києва

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Зареєструватися волонтером: bit.ly/bikescount

Шостий рік поспіль ми проводимо підрахунок велосипедистів у Києві. Рахуємо двічі на рік: навесні та восени. Як найтиповіший будній день вибрали середу, з 17:00 до 19:00, як типовий вихідний день – суботу з 12:00 до 14:00.

Запрошуємо волонтерів рахувати велосипедистів, які проїжджають через перехрестя – нам потрібна допомога на 22 перехресті Києва! Щоразу в підрахунку велосипедистів беруть участь понад 60 волонтерів. Щоб стати волонтером, заповніть цю форму, будь ласка. Не пропустіть нагоди долучитися до унікального дослідження.

Окремо рахуватимуть жінок-чоловіків, велосипедистів у шоломах, велосипедистів, що рухаються у невірному (зустрічному) напрямку, та тих, що рухаються по дорозі або по тротуару.

Місця для підрахунку визначені так, щоб можна було потім порівняти:

  • скільки чоловіків і скільки жінок їздить (у перспективі це покаже, наскільки суб’єктивно безпечним стало наше місто для велосипедистів, адже що більше дівчат, то більш безпечне місто – така статистика),
  • скільки велосипедистів одягають спортивний одяг та шоломи, а скільки їздить у звичайному одязі,
  • яка різниця у поїздках по буднях і по вихідних,
  • яку вулицю вибирають велосипедисти, якщо є паралельні вулиці: більш спокійну, де менше машин, або більш швидку, але де більше машин і вони їдуть швидше,
Формуляри підрахунок велосипедистів
  • скільки велосипедистів їдуть по дорозі, а скільки по троутару,
  • чи залежить кількість велосипедистів на певній вулиці від наявності на ній велодоріжки,
  • як зміниться кількість велосипедистів на вулиці, на якій спершу не було велодоріжки, а потім з’явилася.

Детальніше про дослідження та результати попередніх років читайте тут.

Завдяки такому моніторингу ми можемо бачити динаміку кількості велосипедистів у Києві та використовувати отримані дані в нашій адвокації безпечної велоінфраструктури.

 

Контакти:

Марія Шененко

maria [at] avk.org.ua

050 357 17 44

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Коли: 21 вересня 2019 року (субота), 12:00-14:00 Де: 22 перехрестя у різних районах Києва Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Зареєструватися волонтером: bit.ly/bikescount Шостий рік поспіль ми проводимо

Час: 21 липня (неділя), 11:00 – 14:00 Місце: Київ — Поділ, Троєщина, Нивки, Позняки (місця збору вказано у формі реєстрації) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: безкоштовно

Час: 27 липня (субота), 16:00 Місце: площа біля Оперного театру (вул.Володимирська, 50) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Реєстрація на подію: https://goo.gl/forms/kzOTdz98Fg4mvmQn1 Подія в Facebook Для кого?