Коли: 19 вересня (четвер), 08:00 – 10:00

Де: початок в усіх районах Києва, сніданок на Майдані Незалежності біля колони з архистратигом Михаїлом

Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Умови участі: реєстрація

Подія в Facebook


Ми хочемо, щоб усе більше людей в Україні користувались велосипедом як транспортом для щоденних поїздок на роботу, навчання чи у справах. Знаємо, що такі зустрічі надихають і заохочують все більше людей вибирати велосипед замість авто або маршруток. Це не тільки зручно, здорОво, економічно, екологічно, а й весело! Поїздка на роботу велосипедом бадьорить краще за будь-яку каву.

«Їзда на велосипеді не лише збільшує рівень гормонів щастя, підвищує життєвий тонус і продуктивність, але й покращує якість життя людей у місті. Для компаній та організацій це чудова можливість для командотворення і створення позитивного корпоративного іміджу. Для міста створення умов пересування велосипедом зменшує затори, шкідливі викиди в повітря та витрати на охорону здоров’я. Осінній день «Велосипедом на роботу» уже став доброю традицією, яка популяризує серед жителів Києва велосипед як вид транспорту», – пояснює директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Анастасія Макаренко.

В осінній день «Велосипедом на роботу» заїхати перед роботою на Майдан Незалежності можна поодинці, разом з іншими учасниками зі свого району (мапа збору колон: goo.gl/pfahsU) або разом з колегами у складі корпоративної колони.

На Майдані буде конкурс Best Corporate Team, в якому визначимо 3 найчисельніші корпоративні велоколони, і конкурс на найкращий діловий лук серед усіх учасників та учасниць заходу. Для участі в конкурсах потрібно зареєструватись: https://forms.gle/hmyYQgVKQiGSSoGz7.

Також ви можете приєднатись до волонтерської команди та допомогти на фініші: https://forms.gle/uDP9hWMRv8xLo3wH9

Організатором флешмобу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Партнером події стала страхова компанія «Раритет». Смачний сніданок для учасників флешмобу забезпечує мережа гіпермаркетів Ашан.

Медіапартнер флешмобу «Велосипедом на роботу» — Информатор Киев.

Для тих, хто хоче спробувати їздити велосипедом на роботу чи навчання вперше, ми підготували 10 порад, як спланувати свій щоденний веломаршрут.

Програма флешмобу «Велосипедом на роботу»:

7:00-07:30 – старт колон з різних районів Києва для тих, хто не хоче їхати поодинці

8:00-8:30 – зустріч усіх на Майдані Незалежності, ранкова кава, спілкування, музика

8:30-8:40 – обрання переможців конкурсів на найкращий діловий велосипедний «лук» та Best Corporate Team

08:40-8:45 – традиційне спільне фото

8:45-10:00 – дружнє спілкування за кавою.

Нагадаємо, флешмоби «Велосипедом на роботу» проходять у Києві тричі на рік: взимку, навесні та восени. Восени ми проводимо флешмоб напередодні Всесвітнього дня без авто 22 вересня.

Акредитація для ЗМІ: media@avk.org.ua, 097 793 05 69.

інші цікаві матеріали

Де: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ, вул.Бориса Грінченка, 9, офіс 23 Коли: 19 листопада (вівторок), 19:00-20:30 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Для кого:

Коли: 31 жовтня, четвер, 16:00-17:30 Де: Київ, креативний простір для розвитку бізнесу Spaces (Майдан Незалежності, 2) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») На церемонії відбудеться нагородження

Де: Київ, ВДНГ, пр. Академіка Глушкова, 1 Коли: 29 вересня (неділя), 15:00-17:00 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Подія в Facebook Urban cycling tour поєднує в собі