Час: 7:30-9:30, 17 вересня 2015

Місце: старт у різних місцях Києва, фініш – в центрі Києва (місце уточнюється), далі – по роботах

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Подія в Facebook

17 вересня в Україні відбудеться День “Велосипедом на роботу”. Подія проходить в рамках Європейського тижня мобільності.*

B2W_emw

Велосипед – зручний і комфортний, раціональний та екологічний транспорт. Ми віримо, що розвиток велосипедного руху є ключовим завданням для забезпечення сталої мобільності в містах України. Тому мета Дня “Велосипедом на роботу” – привернути увагу до використання велосипеда як щоденного транспортного засобу та необхідності створення якісної велосипедної інфраструктури в Києві та Україні.

Цього дня тисячі людей продемонструють, що велосипедом можна користуватися для доїзду на роботу чи навчання, у ділових та приватних цілях. Жителів Києва запрошують об’єднуватися по районах або організовувати колег – та їхати велосипедом на роботу разом!

Як і в минулі рази, будемо рухатися з різних районів Києва та зустрінемося на “велосніданок” у центрі міста. На фініші відбудеться нагородження переможців і учасників конкурсу “Велопрацедавець 2015“.

Карта збору районних колон

Реєстрація

Якщо ви плануєте брати участь, просимо заповнити коротку анкету. Зареєстрованим учасникам у переддень події надійде інформація про рух районних колон та інші уточнення. До того ж, цікаво – скільки ж у Києві байктуворкерів?

Долучитися до підготовки

Напрямки, в яких ви можете допомогти:

  • Ведучі або супрводжуючі районних колон
  • Допомога на фініші (Майдан Незалежності)
  • Логістика (перевезення речей)
  • Робота з партнерами, спонсорами, кейтеринг, подарунки
  • Реклама, поширення інформації про подію
  • флешмоб-сюрприз

Щоб приєднатися до нашої команди, оберіть цікавий для вас напрямок, заповнивши ось цю форму.

Підтримати рух

Якщо Ви хочете підтримати рух “Велосипедом на роботу” в Києві, будемо вдячні за благодійний внесок. Кошти потрібні перш за все на транспортування стенду та інформаційних матеріалів, організації велосніданку (кожен учасник отримує безкоштовний круасан і напій) та друк промо-матеріалів (плакати, наліпки, прапорці).

Зробити внесок онлайн можна за цим посиланням. У призначенні платежу вказуйте “благодійний внесок на підтримку “Велосипедом на роботу”

Довідка:

День “Велосипедом на роботу” відбудеться в Києві вчетверте. До літньої акції долучилися також 8 інших міст УкраїниЯкщо ваше місто хоче проводити Bike to Work Day 17 вересня, повідомте про це, будь ласка, нам: media [at] avk.org.ua. Пропонуємо також ознайомитися з ідеями та порадами для міст з проведення цьго Дня.

Як це було:

Велосипедом на роботу в Києві 18 червня 2015 року

Велосипедом на роботу в Києві 16 квітня 2015 року

Велосипедом на роботу в Києві 16 вересня 2014 року

Велосипедом на роботу по всій Україні 16 квітня 2015 року.

Організатор акції в Києві – Асоціація велосипедистів Києва.

*Європейський тиждень мобільності щороку святкують з 16 по 22 вересня у понад 2 000 міст Європи, щоб показати, що використання приватних автомобілів потрібно зменшувати, а використання громадського транспорту, велосипедів і пішохідних зон – збільшувати. Київ приєднається до ЄТМ вже вп’яте.

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media [at] avk.org.ua

Підпишіться на розсилку АВК, щоб отримувати дайджест актуальних велоанонсів і новин!

інші цікаві матеріали

Коли: 19 вересня (четвер), 08:00 – 10:00 Де: початок в усіх районах Києва, сніданок на Майдані Незалежності біля колони з архистратигом Михаїлом Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація

Коли: 19 квітня (п’ятниця) 2019 року Де: Київ, Майдан Незалежності Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Реєстрація тут Подія в Facebook U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Час: 21 вересня, п’ятниця, 8:00-10:00 (напередодні всесвітнього Дня без авто) Місце: Київ, Майдан Незалежності (біля Архангела Михаїла) Організатори: Асоціація велосипедистів Києва Реєстрація: https://goo.gl/q8gpHh Подія в Facebook