Коли: 9 серпня, 19.00
Де: місце буде повідомлено відібраним учасникам
Організатор: Асоціація велосипедистів Києва
Умови участі: реєстрація goo.gl/forms/ku3iTGaUd2JLr96b2
Коментар у ЗМІ – це можливість впливати на свідомість людей і прийняття рішень у місті. Медіакоординаторка Асоціації велосипедистів Києва Марина Блудша розповість головні правила вдалого коментаря, який здатний зробити Київ велосипедним.
На зустрічі ми в неформальному спілкуванні визначимо, що робить виступ у ЗМІ успішним:
  • розуміння для чого нам ЗМІ і для чого ми ЗМІ
  • що таке меседж і як зробити так, щоб вас почули
  • зовнішній вигляд спікера/спікерки
  • рольова гра “В прямому ефірі”
Під час рольової гри учасники та учасниці тренінгу візьмуть участь у сліпому інтерв’ю з журналістом, відповідаючи на заздалегідь невідомі питання і навчаючись доносити свої меседжі та бути переконливими.

Участь безкоштовна за умови реєстрації, кількість місць обмежена (11 людей).
Дедлайн реєстрації: 8 серпня.

Перевага при відборі учасників надаватиметься членам та волонтерам АВК.

Зареєструватися на майстер-клас

інші цікаві матеріали

Час: 14 квітня, неділя, 11:00-13:00 Місце: Поділ, Троєщина, Нивки (місця збору вказано в формі реєстрації) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Тривалість велонавчання: 2 години Подія у

Коли: 19 квітня (п’ятниця) 2019 року Де: Київ, Майдан Незалежності Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Реєстрація тут Подія в Facebook U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Дата: 19-20 квітня Місце: Київ, точне місце буде повідомлено зареєстрованим учасникам/цям Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Реєстрація на участь (Заявки на участь приймаються до кінця