Час: 16 вересня 2016 року, 18:45-19:45 (збір о 18:30)

Місце: Київ, Поділ (про місце збору буде повідомлено зареєстрованим учасникам)

Організатор: Асоціація велосипедистів Києва

Велогіди: Микола Вогник і Віталій Левищенко

велоекскурсія Київ

Тривалість: 2 години

Кілометраж: 10 км

Темп: спокійний

Участь: безкоштовно, за умови попередньої реєстрації

Реєстрацію на велоекскурсію закрито.

Вимоги до учасників: справний велосипед, заднє і переднє світло.

Подія в Facebook

Цього року Європейський тиждень мобільності в Києві проходить під назвою “Дні без авто”. Велоекскурсія Подолом відкриє “Дні без авто” в Києві. Пропонуємо вам побачити Поділ з двох коліс і відкрити для себе історичне місце Києва з іншого ракурсу.

Якщо ви жодного разу не були на велоекскурсії Києвом, то вам можна тільки позаздрити: вперше велоекскурсія — це завжди незабутні враження. Якщо ви вже були на інших велосипедних екскурсіях, то не втратьте нагоду побачити і почути на Подолі нові для себе місця та історії!

Для учасників екскурсії передбачено можливість від партнерів “Днів без авто” NextBike орендувати велосипед на час велопрогулянки за 100 грн. Зробити це можна в кафе “Друзі” на Подолі за адресою Андріївський узвіз, 2д.

Повну програму заходів, які організовує Асоціація велосипедистів Києва під час Європейського тижня мобільності, дивіться на сайті www.mobilityweek.org.ua.

Підпишіться на розсилку АВК, щоб бути в курсі актуальних велоанонсів і новин!

Організовуєте велопробіг, парад, зустріч, обговорення? Ми розкажемо про це всій велосипедній спільноті! Надсилайте анонси своїх подій на скриньку media@avk.org.ua

інші цікаві матеріали

Час: 21 липня (неділя), 11:00 – 14:00 Місце: Київ — Поділ, Троєщина, Нивки, Позняки (місця збору вказано у формі реєстрації) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Умови участі: безкоштовно

Час: 27 липня (субота), 16:00 Місце: площа біля Оперного театру (вул.Володимирська, 50) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Реєстрація на подію: https://goo.gl/forms/kzOTdz98Fg4mvmQn1 Подія в Facebook Для кого?

Де: Київ, Поділ Коли: 22 червня (субота), 16:00 Організатори: U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»), DREAM Hostels Подія в Facebook Перша з міських велосипедних екскурсій