Час: 16-18 серпня 2019 року

Місце: смт Ворохта Івано-Франківська область

Організатори: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Умови участі: реєстраційний внесок – 300 грн (для тих, хто пройде відбір)

Реєстрація: https://cutt.ly/MTBAqx

Запрошуємо велосипедних активістів та активісток до участі в тренінгу в Карпатах 16-18 серпня 2019 року. Максимальна кількість учасників табору становить 20 осіб. Заявки на участь приймаються до 18 липня 2019 року.

Що таке Bike Camp?

Це інтенсивне та водночас легке навчання, спілкування та взаємне переймання досвіду велоактивістами з різних міст України. За форматом – це таборування на природі, в оточенні Карпат, а також романтикою ночівлі в наметах та розмов навколо ватри. Це вже четвертий Bike Camp, який ми робимо.

Для кого ця подія і про що?

Для агентів змін, що просувають велосипедний транспорт у своїх містах, які хотіли б поглибити свої знання і навички з таких тем:

  • організаційний розвиток,
  • фандрайзинг,
  • стратегічне планування для громадських організацій,
  • робота з волонтерами, місцевою владою, ЗМІ,
  • розробка і менеджмент проектів,
  • складання бюджетів,
  • особливості планування та адвокації велосипедної інфраструктури.

Ця навчальна програма поєднуватиме теоретичні знання, аналіз успішних кейсів в Україні та виконання практичних завдань, а також різноманітні активності. Детальна програма навчання буде представлена учасникам, що пройшли відбір. Учасники тренінгу одержать сертифікати про його завершення. Під час табору буде організовано лише вегетаріанське харчування, однак учасники мають право самостійно урізноманітнити свій раціон. Вживання алкоголю під час тренінгу не допускається.

Які умови участі?

Учасникам табору буде забезпечено харчування, насичену навчальну програму та польові умови проживання з мінімальним комфортом (душ доступний в річці або у найближчих садибах зеленого туризму).

Також учасникам Bike Camp буде компенсовано вартість транспортних витрат до місця проведення табору. Вони повинні мати власне спорядження для ночівлі (намет, килимок, спальник). Для відібраних активістів вартість реєстраційного внеску за весь період проведення табору становить 300,00 грн з особи.

Місце проведення

Bike Camp 2019 відбудеться в смт Ворохта. Детальну інформацію про місце таборування буде повідомлено відібраним учасникам пізніше.

Що потрібно для участі

Якщо ви хочете взяти участь у Bike Camp, будь ласка, заповніть цю анкету не пізніше 18.07.2019 року. Перевага надаватиметься вмотивованим людям з бажанням навчатися і застосовувати отримані знання на практиці. Лише відібрані учасники будуть запрошені до участі в БайкКемпі, про що їм буде повідомлено 19.07.2019 року. До розгляду не будуть прийматись заявки від осіб, які брали участь у минулому БайкКемпі.

Організатори та партнери

Організатором є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Bike Camp є частиною проекту Cycling for city changes, за підтримки Представництва Фонду ім. Гайнріха Бьолля в Україні.

Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні.

Координаторка заходу: Яна Брик, email: yana.bryk@avk.org.ua, моб. тел. 098 330 36 73.

За новинами проекту стежте на сайті U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Де: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), Київ, вул.Бориса Грінченка, 9, офіс 23 Коли: 19 листопада (вівторок), 19:00-20:30 Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Для кого:

Коли: 31 жовтня, четвер, 16:00-17:30 Де: Київ, креативний простір для розвитку бізнесу Spaces (Майдан Незалежності, 2) Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») На церемонії відбудеться нагородження

Коли: 19 вересня (четвер), 08:00 – 10:00 Де: початок в усіх районах Києва, сніданок на Майдані Незалежності біля колони з архистратигом Михаїлом Організатор: U-Cycle (ГО «Асоціація