На міжнародну конференцію Veloforum 2019 у Вінниці 4-6 жовтня приїхали понад 200 учасників та експертів з різних міст України та світу.

Темою Veloforum 2019 є «Велономіка — вплив велосипедного транспорту на економіку міст».

Протягом трьох днів на Veloforum 2019 були лекції, презентації досліджень, дискусії, воркшопи, екскурсії, кава з експертами, виставка плакатів, вечірки та церемонія нагородження конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Вінниці. Програма конференції доступна на сайті і в мобільному додатку Eventssion.

«Це 11-й Veloforum в Україні, який ми організували спільно з місцевими партнерами. Кожен Veloforum дає можливість представникам і представницям органів місцевої влади, бізнесу та громадського сектору навчатись, знайомитись і об’єднуватись, щоб робити велосипед безпечним зручним транспортом, а українські міста комфортними для людей. Це наш внесок у транспортну політику, розвиток громадянського суспільства і сталого місцевого розвитку», – заявила директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Анастасія Макаренко.

Організаторами Veloforum 2019 є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»), ГО «ВелоВінниця», Інститут розвитку міст і Вінницька міська рада. Генеральний партнер події — Glovoapp Україна. Veloforum 2019 пройшов за підтримки Представництва Фонду імені Гайнріха Бьолля в Україні, Посольства Королівства Данії в Україні та Швейцарської Конфедерації. Партнером заходу є Nextbike Вінниця.

У 2020 році Veloforum відбудеться в Ужгороді як частина транскордонного проекту «Bike AcceNT: велосипедна доступність об’єднує території».

Фото U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») / Марина Колодько

Більше фото дивіться в альбомі у Facebook.

Нагадаємо, попередні роки конференцію приймали Івано-Франківськ, Миколаїв, Харків, Кривий Ріг, Львів, Полтава, Євпаторія, Київ, Івано-Франківськ та Луцьк.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Велофорум 2019 відкрив відбір презентацій на одинадцятий Велофорум, що відбудеться у Вінниці 4-6 жовтня 2019 року. Тема цьогорічного Велофоруму: «Велономіка — вплив велосипедного транспорту на

Десята міжнародна конференція Велофорум 2018 пройшла 5-7 жовтня в Івано-Франківську і поставила рекорд, зібравши понад 170 учасників та учасниць з 8 країн. На Велофорумі 2018,

Міжнародна конференція Велофорум-2017 на тему “Велосипед як каталізатор змін у містах” пройшла 6-8 жовтня в Миколаєві, зібравши більш як 100 учасників та учасниць з 24