Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу».

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для учасників флешмобу, щоб заохотити людей вибирати велосипед як транспорт у місті.

«Їзда на велосипеді не лише збільшує рівень гормонів щастя, підвищує життєвий тонус і продуктивність, але й покращує якість життя людей у місті. Для компаній та організацій це чудова можливість для командотворення і створення позитивного корпоративного іміджу. Для міста створення умов пересування велосипедом зменшує затори, шкідливі викиди в повітря та витрати на охорону здоров’я. Осінній день «Велосипедом на роботу» уже став доброю традицією, яка популяризує серед жителів Києва велосипед як вид транспорту», – пояснює директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Анастасія Макаренко.

Учасники та учасниці флешмобу «Велосипедом на роботу» заїжджали перед роботою на Майдан Незалежності поодинці, разом з іншими учасниками зі свого району та разом з колегами. Тут на них чекав сніданок з кавою і круасанами, фотозоною та конкурсами.

Конкурс на найкращий діловий лук виграли художниця Альона і юрист Геннадій. Переможцем конкурсу Best Corporate Team на найбільшу корпоративну велоколону став Райффайзен Банк Аваль, друге і третє місця посіли. Ведучою флешмобу була співзасновниця київської bike-friendly кав’ярні Sereda Vegan Point Анастасія Балабанова.

Організатором флешмобу «Велосипедом на роботу» є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Смачний сніданок для учасників флешмобу забезпечує мережа гіпермаркетів Ашан. Партнерами події стали страхова компанія «Раритет», sportinsurance.com.ua і Sereda Vegan Point. Медіапартнером заходу є Киев Информатор.

Фото: U-Cycle (ГО “Асоціація велосипедистів Києва”) / Юрій Шакалов

Більше фото дивіться на Facebook.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства