Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Про це повідомили організатори, учасники та партнери конкурсу на брифінгу в HUB у Києві.

Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найбільш зручні для користувачів велосипеда офіси. Він заохочує роботодавців створювати для співробітників та клієнтів умови, які дають змогу приїжджати в офіс велосипедом (щонайменше — велопарковка).

«У Києві конкурс проходить уже вдесяте, на національному рівні — вперше. У конкурсі беруть участь компанії з різних сфер бізнесу, часто це IT, але також це бізнес-центри, супермаркети, виробничі підприємства і навіть міністерства. Велокультура може стати частиною програми wellness, яка зміцнює і береже здоров’я співробітників, скорочує кількість лікарняних і підвищує рівень працездатності», – заявила Маріанна Маршаленко, координаторка партнерської роботи U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

«У нашому київському офісі Intellias є велопарковки під наглядом, душові та місця для переодягання. Ми не лише створили умови, а й заохочуємо користуватись велосипедом і щоліта проводимо акцію «Велосипед як велкам бонус» для нових співробітників. Також ми регулярно підтримуємо дитячі велозмагання «Дивогонка» і влаштовуємо для колег веселі велопрогулянки», – розповіла Ольга Чумакова, HR Marketing Specialist IT-компанії Intellias, яка здобула титул «Велопрацедавець 2018».

«Не тільки в повсякденному, а й у робочому житті люди намагаються правильно харчуватися, відмовитися від шкідливих звичок, більше рухатися. Ми як роботодавці маємо всіляко сприяти розвитку цього тренду та підтримувати прагнення своїх співробітників до здорового способу життя. У нинішньому офісі у нас є душова кабіна для тих, хто добирається на роботу на велосипеді. А зовсім скоро ми переїдемо в новий просторий офіс в UNIT.City, з велопарковками і ще комфортнішими умовами. Сподіваюся, цю тенденцію з кожним роком підхоплюватимуть дедалі більше компаній в Україні, і нам разом вдасться зробити націю більш мобільною, здоровою і сучасною. Конкурс «Велопрацедавець року» — величезний крок на шляху до досягнення цієї мети, тому бажаю всім учасникам удачі та натхнення. Ви молодці», – сказав Вадим Горянський, Field Sales Director robota.ua, головного інфопартнера конкурсу.

Організатором конкурсу є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Локальними координаторами є місцеві громадські організації. Головним інформаційним партнером конкурсу є robota.ua, інфопартнери — Європейська Бізнес Асоціація та платформа розвитку кар’єри Career Hub. Медіапартнер конкурсу — сайт позитивних новин #ШОТАМ, партнер з подарунків — юридична фірма EVERLEGAL.

Щоб взяти участь у конкурсі, достатньо заповнити заявку на сайті конкурсу «Велопрацедавець року»: http://bikeoffice.avk.org.ua/

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця