Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Отримати безкоштовний сертифікат Bike Friendly Company нескладно, якщо в громадському закладі справді є умови для відвідувачів на велосипеді: 

  1. Потрібно подбати про велозручності: обов’язкова велопарковка, рекомендована забезпечити заклад набором велоінструментів та іншими зручностями.
  2. Заповнити заявку на сайті програми: http://b-friendly.avk.org.ua/
  3. Пройти велоаудит.
  4. Потрапити на мапу локацій та отримати сертифікат Bike Friendly Company для громадських закладів і розмістити його на найвиднішому місці.

Нагадаємо, сертифікат Bike Friendly Company можуть отримати також кав’ярні та ресторани, готелі, хостели, заклади культури, бізнес-центри, магазини та супермаркети тощо. Для них процес сертифікації платний. Вимоги до різних типів закладу відрізняються, базовими умовами для клієнтів на велосипедах є велопарковки з відеонаглядом або охороною. Бажаними також є інші зручності для велосипедистів: наприклад, найнеобхідніші інструменти для ремонту, наявність інформації про найближчу велоінфраструктуру (веломайстерні, пункти прокату, точки байкшерингу) тощо.

Програми Bike friendly стають дедалі поширенішими у світі серед дружніх до велосипедистів закладів. В Україні сертифікаційна програма Bike Friendly Company вперше з’явилась у 2019 році. Сертифікати отримали вже 5 київських закладів

Cайт Bike Friendly Company з мапою локацій: http://b-friendly.avk.org.ua/

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.