Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Отримати безкоштовний сертифікат Bike Friendly Company нескладно, якщо в громадському закладі справді є умови для відвідувачів на велосипеді: 

  1. Потрібно подбати про велозручності: обов’язкова велопарковка, рекомендована забезпечити заклад набором велоінструментів та іншими зручностями.
  2. Заповнити заявку на сайті програми: http://b-friendly.avk.org.ua/
  3. Пройти велоаудит.
  4. Потрапити на мапу локацій та отримати сертифікат Bike Friendly Company для громадських закладів і розмістити його на найвиднішому місці.

Нагадаємо, сертифікат Bike Friendly Company можуть отримати також кав’ярні та ресторани, готелі, хостели, заклади культури, бізнес-центри, магазини та супермаркети тощо. Для них процес сертифікації платний. Вимоги до різних типів закладу відрізняються, базовими умовами для клієнтів на велосипедах є велопарковки з відеонаглядом або охороною. Бажаними також є інші зручності для велосипедистів: наприклад, найнеобхідніші інструменти для ремонту, наявність інформації про найближчу велоінфраструктуру (веломайстерні, пункти прокату, точки байкшерингу) тощо.

Програми Bike friendly стають дедалі поширенішими у світі серед дружніх до велосипедистів закладів. В Україні сертифікаційна програма Bike Friendly Company вперше з’явилась у 2019 році. Сертифікати отримали вже 5 київських закладів

Cайт Bike Friendly Company з мапою локацій: http://b-friendly.avk.org.ua/

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Користувачів велосипеда в Києві поменшало на третину. При цьому вперше за два роки пропорція велосипедистів, що рухаються по дорозі і по тротуару, стала 50/50. Це

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства