U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах.

Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта Івано-Франківської області.

Участь у ньому взяли велосипедні активісти з Києва, Кривого Рогу, Слов’янська, Ківерців Волинської області, Канева Черкаської області, Чугуєва Харківської області, Житомира, Овруча, Вінниці та Одеси.

«Це інтенсивне та водночас легке навчання, спілкування та взаємне переймання досвіду велоактивістами з різних міст України. Це вже четвертий Bike Camp, який ми робимо», – каже Анастасія Макаренко, директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

Bike Camp зібрав агентів змін, що просувають велосипедний транспорт у своїх містах, щоб поглибити свої знання і навички з таких тем, як організаційний розвиток, фандрайзинг, стратегічне планування для громадських організацій, робота з волонтерами, органами місцевої влади, ЗМІ, розробка і менеджмент проектів, складання бюджетів, планування та адвокація велосипедної інфраструктури.

Наша навчальна програма поєднала теоретичні знання, аналіз успішних кейсів в Україні та виконання практичних завдань і вправ.

Організатором є U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Bike Camp є частиною проекту Cycling for city changes, за підтримки Heinrich-Böll-Stiftung Ukraine. Проект має на меті підвищити якість та ефективність політики підтримки велотранспорту як на місцевому, так і на національному рівні.

«Організація тренінгу була просто відмінна: було продумано логістику, розселення, харчування, відпочинкову програму. Велика подяка за це організаторам! А щодо навчальної програми, то вона була дуже насичена і цікава: нам розповідали про особливості велосипедної інфраструктури в українських містах, про залучення коштів для проєктів, взаємодію з владою та ЗМІ, цінності, місію і візію організації, стратегічне планування, роботу з волонтерами і багато іншого. Вся інформація була подана доступно і навіть весело», — розповіла учасниця Bike Camp 2019 Тетяна Вілігурська з Ківерців на Волині.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний