Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику.

Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва») і DREAM Hostels.

Учасникам Cycle Tour&Party показали Поділ з незвичного ракурсу досвідчені велогіди «Интересного Киева», а як безпечно рухатись велосипедом у великому місті розповіли велотренери U-Cycle. Після екскурсії була вечірка в затишному дворику DREAM Hostels на Андріївському узвозі — першого сертифікованого bike-friendly хостелу Києва.

«Новий формат дає змогу поєднати приємне з корисним, велоекскурсію та велошколу з безпеки руху, щоб розвивати культуру велопоїздок в Україні. Таким чином ми допомагаємо людям їздити велосипедом по дорогах безпечно, навчаємо правил дорожнього руху, щоб люди могли виїжджати велосипедом не лише на екскурсії, але й на роботу та у справах по місту», – розповіли в U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

«Основною метою було познайомити містян з культурою slow travel на прикладі маленької подорожі містом. Кожен мав змогу оминути найпопулярніші «must see» місця, позбавитись ненадовго інформаційного тиску, відпочити у колі друзів та нових знайомих під час вечірки. Це не важливо, відпочиваєш ти в Києві чи в Барселоні. Головне, що ти проводиш свій час усвідомлено, без метушні і страху пропустити усі туристичні споти. Ми хочемо, щоб з такою філософією люди подорожували як по Україні, так і за її межами», – пояснили в DREAM Hostels.

Крім того, гості літньої вечірки зустрілись з відомою тревел-блогеркою, сценаристкою та екс-редакторкою проекту «Орел и Решка» — Яною Метьолкіною та насолоджувались легкою музикою від DJBuro, прохолодними напоями і спілкуванням.

Фото: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Дивіться більше фото в альбомі Cycle Tour&Party у Facebook.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

 

інші цікаві матеріали

Українських роботодавців запрошують до участі в національному конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у восьми містах України: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця

У вихідний день на вулицях Києва стало на 15% більше велосипедистів за рік. Такі результати підрахунку велосипедистів навесні 2019 року, який провела U-Cycle (ГО «Асоціація

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») спільно з фармацевтичною корпорацією «Артеріум» оновили Маршрути здоров’я в 5 парках Києва. Маршрути здоров’я — це рекреаційні велосипедні маршрути завдовжки