Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику.

Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва») і DREAM Hostels.

Учасникам Cycle Tour&Party показали Поділ з незвичного ракурсу досвідчені велогіди «Интересного Киева», а як безпечно рухатись велосипедом у великому місті розповіли велотренери U-Cycle. Після екскурсії була вечірка в затишному дворику DREAM Hostels на Андріївському узвозі — першого сертифікованого bike-friendly хостелу Києва.

«Новий формат дає змогу поєднати приємне з корисним, велоекскурсію та велошколу з безпеки руху, щоб розвивати культуру велопоїздок в Україні. Таким чином ми допомагаємо людям їздити велосипедом по дорогах безпечно, навчаємо правил дорожнього руху, щоб люди могли виїжджати велосипедом не лише на екскурсії, але й на роботу та у справах по місту», – розповіли в U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

«Основною метою було познайомити містян з культурою slow travel на прикладі маленької подорожі містом. Кожен мав змогу оминути найпопулярніші «must see» місця, позбавитись ненадовго інформаційного тиску, відпочити у колі друзів та нових знайомих під час вечірки. Це не важливо, відпочиваєш ти в Києві чи в Барселоні. Головне, що ти проводиш свій час усвідомлено, без метушні і страху пропустити усі туристичні споти. Ми хочемо, щоб з такою філософією люди подорожували як по Україні, так і за її межами», – пояснили в DREAM Hostels.

Крім того, гості літньої вечірки зустрілись з відомою тревел-блогеркою, сценаристкою та екс-редакторкою проекту «Орел и Решка» — Яною Метьолкіною та насолоджувались легкою музикою від DJBuro, прохолодними напоями і спілкуванням.

Фото: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Дивіться більше фото в альбомі Cycle Tour&Party у Facebook.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

 

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний

Кілька сотень людей проїхались велосипедом по Києву безпечно та стильно під час Велопараду дівчат #KyivCycleChic 2019. Велопарад дівчат вдев’яте організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).