Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику.

Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва») і DREAM Hostels.

Учасникам Cycle Tour&Party показали Поділ з незвичного ракурсу досвідчені велогіди «Интересного Киева», а як безпечно рухатись велосипедом у великому місті розповіли велотренери U-Cycle. Після екскурсії була вечірка в затишному дворику DREAM Hostels на Андріївському узвозі — першого сертифікованого bike-friendly хостелу Києва.

«Новий формат дає змогу поєднати приємне з корисним, велоекскурсію та велошколу з безпеки руху, щоб розвивати культуру велопоїздок в Україні. Таким чином ми допомагаємо людям їздити велосипедом по дорогах безпечно, навчаємо правил дорожнього руху, щоб люди могли виїжджати велосипедом не лише на екскурсії, але й на роботу та у справах по місту», – розповіли в U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

«Основною метою було познайомити містян з культурою slow travel на прикладі маленької подорожі містом. Кожен мав змогу оминути найпопулярніші «must see» місця, позбавитись ненадовго інформаційного тиску, відпочити у колі друзів та нових знайомих під час вечірки. Це не важливо, відпочиваєш ти в Києві чи в Барселоні. Головне, що ти проводиш свій час усвідомлено, без метушні і страху пропустити усі туристичні споти. Ми хочемо, щоб з такою філософією люди подорожували як по Україні, так і за її межами», – пояснили в DREAM Hostels.

Крім того, гості літньої вечірки зустрілись з відомою тревел-блогеркою, сценаристкою та екс-редакторкою проекту «Орел и Решка» — Яною Метьолкіною та насолоджувались легкою музикою від DJBuro, прохолодними напоями і спілкуванням.

Фото: U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»)

Дивіться більше фото в альбомі Cycle Tour&Party у Facebook.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

 

інші цікаві матеріали

Більше двох тисяч українців та українок із 21 міста пройшли сьогодні вулицями столиці. Учасники Міжнародного маршу за клімат вимагали від президента, уряду та новоствореного Міністерства

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта