23 червня U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва») організувала корпоративну велошколу для працівників «Дарниці».

Велошколу з безпеки руху відвідали працівники офісу, виробництва та лабораторії фармацевтичної фірми «Дарниця». Усі учасники отримали світлоповертальні браслети, буклети Правил дорожнього руху для велосипедистів і відео з безпеки руху.

Теорію і практику безпечної їзди велосипедом в умовах великого міста викладали досвідчені велотренери Євген Гончаренко (член Ради організації) і Єгор Коляденко. Якісний супровід велоколон забезпечили мотоциклісти з MotoHelp.

Ми проводимо корпоративну Велошколу з безпеки руху для співробітників компаній та організацій і допомагаємо бізнесу розвивати велокультуру. Більше про те, як замовити корпоративну велошколу або готовий пакет рішень для bike-friendly офісу, читайте в розділі Для компаній.

Фото: U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»)

Нагадаємо, раніше корпоративну велошколу пройшли працівники компаній E&Y, 1+1 media, EVERLEGAL, «Райффайзен Банк Аваль» тощо.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») нагородила переможця конкурсу «Велопрацедавець 2019» у Києві та підбила підсумки національного конкурсу у 8 містах. Конкурс «Велопрацедавець року» відзначає найзручніші

Українських роботодавців запрошують взяти участь у конкурсі «Велопрацедавець 2019», який вперше проходить у 8 містах: Київ, Харків, Полтава, Кривий Ріг, Запоріжжя, Херсон, Вінниця та Одеса.

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний