У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за 2018 рік. Також на зборах заслухали звіт Ревізійної комісії, яка дала позитивний висновок.

Фото: Юрій Шакалов

Директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Анастасія Макаренко озвучила нову місію, візію та стратегічні напрямки роботи організації. Більше про це в розділі Місія.

Місія організації — покращувати життя та об’єднувати людей у містах і громадах, просуваючи велосипед як безпечний зручний транспорт. U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

На зборах відбулось 4 воркшопи для генерації ідей на теми Beautiful Cycling Advocacy, Громадський бюджет участі, співпраця з бізнесом і велоекскурсії.

Загальні збори переобрали головою U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Богдана Лепявка і проголосували за тимчасове розширення складу ради до 6 членів на 2019-2020 рік. До Ради організації обрали трьох членів: Ганну Гуз, Марину Блудшу і Євгена Франківа. До складу Ревізійної комісії обрали Владислава Самойленка, Андрія Климчука і Дарину Пирогову.

Фото: Вадим Денисенко

Новий склад ради U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»):
Богдан Лепявко – голова ради
Ганна Гуз – членкиня ради
Марина Блудша – членкиня ради
Євгеній Франків – член ради
Євген Гончаренко – член ради
Олександр Ружицький – член ради

Загальні збори проголосували за те, щоб залишити членський внесок на рівні 300 гривень на рік.

Нагадаємо, у 2019 році ми спростили формат членства в організації U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») і тепер можна долучитись як Друг або Член.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

Велодружні музеї, бібліотеки, театри та інші громадські заклади відтепер можуть безкоштовно отримати сертифікат Bike Friendly Company, який створила U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»). Отримати безкоштовний