У суботу, 6 квітня, відбулись щорічні Загальні збори членів U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»).

На Загальних зборах  презентували і затвердили описовий та фінансовий звіт за 2018 рік. Також на зборах заслухали звіт Ревізійної комісії, яка дала позитивний висновок.

Фото: Юрій Шакалов

Директорка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Анастасія Макаренко озвучила нову місію, візію та стратегічні напрямки роботи організації. Більше про це в розділі Місія.

Місія організації — покращувати життя та об’єднувати людей у містах і громадах, просуваючи велосипед як безпечний зручний транспорт. U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

На зборах відбулось 4 воркшопи для генерації ідей на теми Beautiful Cycling Advocacy, Громадський бюджет участі, співпраця з бізнесом і велоекскурсії.

Загальні збори переобрали головою U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Богдана Лепявка і проголосували за тимчасове розширення складу ради до 6 членів на 2019-2020 рік. До Ради організації обрали трьох членів: Ганну Гуз, Марину Блудшу і Євгена Франківа. До складу Ревізійної комісії обрали Владислава Самойленка, Андрія Климчука і Дарину Пирогову.

Фото: Вадим Денисенко

Новий склад ради U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»):
Богдан Лепявко – голова ради
Ганна Гуз – членкиня ради
Марина Блудша – членкиня ради
Євгеній Франків – член ради
Євген Гончаренко – член ради
Олександр Ружицький – член ради

Загальні збори проголосували за те, щоб залишити членський внесок на рівні 300 гривень на рік.

Нагадаємо, у 2019 році ми спростили формат членства в організації U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») і тепер можна долучитись як Друг або Член.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 19 квітня, у День велосипеда жителі Києва взяли участь у флешмобі «Велосипедом на роботу». Флешмоб у столиці традиційно організувала U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва»),

У нас нове ім’я: U-Cycle. Це визначний момент, адже 11 років ви знали нас як Асоціацію велосипедистів Києва. Ми не змінили назву громадської організації, але

Громадська організація Асоціація велосипедистів Києва створила платформу юридичної допомоги для допомоги постраждалим у вело-ДТП. Про це розповіли на прес-конференції в ІА «Київ Інформатор». Платформа юридичної