Велотренери U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провели 14 квітня Велошколу з безпеки руху в трьох районах Києва одночасно.

Велошкола відбулась на Подолі, Троєщині та Нивках. У 2019 році Велошкола з безпеки руху змінила свій формат і проходить у різних районах Києва раз на три місяці — взимку, навесні, влітку і восени.

Учасники та учасниці Велошколи з безпеки руху дізнались, де і як слід рухатися велосипедом у місті за Правилами дорожнього руху, як проїхати на велосипеді великі розв’язки, що означають дорожні знаки, як повернути ліворуч, як проїхати кругове перехрестя, де велосипедом заборонено їздити, а де можна.

Як відбувається поїздка:

  • технічний огляд велосипеда та коментарі інструктора – 15 хвилин
  • вступний курс правил дорожнього руху для велосипедиста – 15 хвилин
  • поїздка по району з вивченням правил руху – 60 хвилин
  • відпочинок і обговорення незрозумілих речей – 30 хвилин

На теоретичну частину можна приходити без велосипеда. Щоб взяти участь у практичній велопоїздці з інструктором, варто приїхати на справному велосипеді.

Усі учасники Велошколи отримали буклет Правил дорожнього руху для велосипедистів у подарунок.

«Здорово, що в Києві проводяться такі заходи, на яких можна теорію відразу закріпити практикою, поставити тренеру запитання, та ще й отримати подаруночок))) Ви вносите величезний внесок у розвиток велокультури. Спасибі вам! Окрема подяка велотренеру Єгору!», – розповіла учасниця Велошколи з безпеки руху на Троєщині Тетяна Харлашкіна.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Жителі та гості Києва вперше взяли участь у Cycle Tour&Party — велоекскурсії Подолом і вечірці в затишному дворику. Cycle Tour&Party організували U-Cycle (громадська організація «Асоціація велосипедистів Києва»)

У 2018 році U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») створила платформу юридичної допомоги постраждалим у вело-ДТП. Платформа юридичної допомоги зв’язує між собою юристів і людей, які

Ми розкажемо про 5 проектів Громадського бюджету, які можуть зробити пересування в місті зручнішим і безпечнішим для людей. Їх подали члени, друзі та волонтери U-Cycle (ГО