Велотренери U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провели 14 квітня Велошколу з безпеки руху в трьох районах Києва одночасно.

Велошкола відбулась на Подолі, Троєщині та Нивках. У 2019 році Велошкола з безпеки руху змінила свій формат і проходить у різних районах Києва раз на три місяці — взимку, навесні, влітку і восени.

Учасники та учасниці Велошколи з безпеки руху дізнались, де і як слід рухатися велосипедом у місті за Правилами дорожнього руху, як проїхати на велосипеді великі розв’язки, що означають дорожні знаки, як повернути ліворуч, як проїхати кругове перехрестя, де велосипедом заборонено їздити, а де можна.

Як відбувається поїздка:

  • технічний огляд велосипеда та коментарі інструктора – 15 хвилин
  • вступний курс правил дорожнього руху для велосипедиста – 15 хвилин
  • поїздка по району з вивченням правил руху – 60 хвилин
  • відпочинок і обговорення незрозумілих речей – 30 хвилин

На теоретичну частину можна приходити без велосипеда. Щоб взяти участь у практичній велопоїздці з інструктором, варто приїхати на справному велосипеді.

Усі учасники Велошколи отримали буклет Правил дорожнього руху для велосипедистів у подарунок.

«Здорово, що в Києві проводяться такі заходи, на яких можна теорію відразу закріпити практикою, поставити тренеру запитання, та ще й отримати подаруночок))) Ви вносите величезний внесок у розвиток велокультури. Спасибі вам! Окрема подяка велотренеру Єгору!», – розповіла учасниця Велошколи з безпеки руху на Троєщині Тетяна Харлашкіна.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб.

U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта