U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела 24 квітня тренінг з ефективних комунікацій у велоадвокації для своїх членів, друзів і волонтерів.

Медіакоординаторка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Марина Блудша розповіла головні правила вдалого коментаря і донесення меседжів через медіа.

«Коментар у ЗМІ — це можливість впливати на свідомість людей і прийняття рішень у місті. Разом з учасниками та учасницями воркшопу ми визначили, для чого нам засоби масової інформації і для чого ми їм, що робить виступ у ЗМІ успішним, що таке меседж і як зробити так, щоб вас почули», – пояснила мету тренінгу медіакоординаторка U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») Марина Блудша.

Наприкінці тренінгу пограли в рольову гру «В прямому ефірі» — сліпому інтерв’ю, в якому треба відповідати на заздалегідь невідомі питання. У такий спосіб члени, друзі та волонтери U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») навчались доносити свої меседжі та бути переконливими у спілкуванні з журналістами.

Тренінг проводився в рамках проекту Cycling Matters: cooperation for better mobility choices за фінансової підтримки Програми сприяння громадській активності «Долучайся!», що фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та впроваджується Pact в Україні.

Нагадаємо, 19-20 квітня U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела дводенний воркшоп з підготовки велосипедних адвокаційних кампаній для активних громадян України з різних міст.

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») — це експертна громадська організація, яка просуває велосипед як безпечний зручний транспорт. Ви можете підтримати нашу діяльність у різний спосіб: зробити внесок, стати другом, членом або волонтером. U-Cycle — це yoU, Urban, Ukraine.

інші цікаві матеріали

Сьогодні, 26 листопада, українські громадські організації та ініціативи, які працюють у сфері безпеки руху, презентували Маніфест за безпечні дороги. 26 організацій-учасниць закликають владу та суспільство

Сьогодні, 19 вересня, напередодні Всесвітнього дня без авто в Києві проходить флешмоб «Велосипедом на роботу». U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») організувала зустріч і сніданок для

U-Cycle (ГО «Асоціація велосипедистів Києва») провела Bike Camp для велосипедних активістів та активісток у Карпатах. Дводенний тренінг відбувся 16-18 серпня 2019 року в смт Ворохта